Академія української преси запрошує на презентацію аналітичного звіту “Український медіаландшафт 2022-2024: Зміни в медіа під час повномасштабного вторгнення”, створеного за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні.
«ЕкоРубрика» оголосила набір на навчальну програму з екологічної журналістики рішень.
Що потрібно громадам для зеленого відновлення? Які інструменти OSINT використовують екологічні журналісти для розслідувань? Як подолати кліматичну кризу в Україні? Як вести комунікацію із природоохоронними організаціями? Про все це і більше ви дізнаєтесь у Школі екологічної журналістики рішень від ЕкоРубрики.
Американська асоціація юристів Ініціатива з верховенства права (ABA ROLI) та проєкт «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7» запрошує до співпраці журналістів для створення матеріалів на тему соціальної згуртованості, національної єдності та ідентичності в Україні в умовах російської агресії.
Медійники з травня 2024 року висвітлюватимуть роботу Верховної Ради України безпосередньо в приміщеннях установи. Відповідне розпорядження підписав Голова ВР Руслан Стефанчук. Деталі розповіли в пресслужбі.
У листопаді 2024 року медійники закликали розширити доступ до засідань Верховної Ради та парламентських комітетів.
Організація Media Development Foundation 23 жовтня 2024 року у форматі конференції офіційно запустила Core Media Fund (CMF). Ініціатива, покликана забезпечити фінансову підтримку українських незалежних медіа. CMF займатиметься не лише збором і розподілом коштів, але й стане адвокаційною платформою, що висвітлює проблеми фінансування медіа.
Комісія з журналістської етики проводить Опитування працівників медіа, студентів і викладачів медійних спеціальностей про практики саморегулювання медіа в Україні.
5 липня Українська Асоціація Маркетингу провела круглий стіл, де обговорювали методи регулювання маркетингу харчових продуктів задля захисту прав дітей та підлітків від впливу реклами нездорової їжі. Світова практика свідчить, що маркетингове регулювання має спиратися на чіткі та прозорі критерії моделі поживних речовин, яка визначає які інгредієнти в продукті переводять його до категорії «нездорової їжі» або навіть «шкідливої їжі». Такі моделі розробляється та приймаються на основі науково-політичної дискусії спільно державним органом влади в сфері охорони здоров’я, науковою спільнотою та громадськістю.
На кафедру журналістики УжНУ звернувся доктор Франсуа Нел з партнерського Університету Центрального Ланкаширу (Велика Британія) - з проханням поширити опитування про світові тренди в медіа серед українських редакторів / власників ЗМІ https://lnkd.in/dNmiQSMv.
Щорічно у третій четвер листопада світ відзначає Міжнародний день відмови від куріння — і це той самий момент, щоб привернути увагу громадськості й влади до загроз тютюнової епідемії, заявити про свої права на бездимне середовище та назавжди попрощатися із залежністю, яка вбиває.
Академія української преси запрошує на презентацію аналітичного звіту “Український медіаландшафт 2022-2024: Зміни в медіа під час повномасштабного вторгнення”, створеного за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні.