Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


Члени Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ)

 

Повний список членів УАМБ з виданнями Ви можете завантажити тут

1 Громадська організація «Асоціація журналістів Мелітополя» Громадська організація «Асоціація журналістів Мелітополя»

ГО «Асоціація журналістів Мелітополя» заснована у 2000 році. Основна мета організації: об’єднання журналістів м. Мелітополя на основі спільності інтересів для надання допомоги та сприянню рівноправної їх участі в житті суспільства та захисту законних прав та інтересів журналістів.
2 ТОВ "ЛАЙТ ПРЕС УКРАЇНА"
3 ТОВ "Автомедіагруп"

ТОВ "Автомедіагруп"  випускає журнали «Автоцентр», "Мотор Ньюз", «Коммерческие автомобили», Auto Bild в друкованих та планшетних версіях, а також поширює інформацію в Інтернті через сайти цих видань. 

4 ТОВ "АЙТІКОМ"
5 ТОВ НВП "Агроресурси"

Головна мета міжнародного проекту «Газета «Агроснаб Черноземья »- створення єдиного агроінформаціонного простору для оперативного інформування сільськогосподарських товаровиробників про передові технології, кращих зразках сільськогосподарського машинобудування і надійних постачальниках машин та устатковання Росії, України, Білорусі, Казахстану, Молдови та інших країн.

6 ПрАТ "Бліц-інформ" журнал «Наталі», газети «Бізнес» і «Бухгалтерія»

Видавництво "Бліц-Інформ", яке випускає ряд популярних та авторитетних видань ( журнал «Наталі», газету «Бізнес» і «Бухгалтерія»), які розповсюджуються через мережу 28 власних філіалів, розташованих у всіх регіонах України;

7 ДП "Бурда-Україна"

ДП «Бурда-Україна», засноване в 1997 році, лідирує на українському ринку періодики за такими показниками, як продаж журналів і обсяг читацької аудиторії. Сьогодні видавництво випускає 62 періодичні видання, зокрема, 38 кросвордних видань, а також чисельні спецвипуски. У його портфоліо найбільш популярні журнали для жінок «Лиза», «Отдохни!» Burda Style, «Добрые советы», «Мой ребенок», глянцеві видання Marie Claire та Playboy, технологічний Chip, автомобільний журнал «Автомир», кулінарний «Люблю готовить» і вишуканий Saveurs, садово-інтер’єрні «Мой прекрасный сад» та «Идеи вашего дома». Видавництво також розширило лінійку спеціалізованих видань у сегменті «дизайн-інтер’єр» завдяки випуску журналу H.O.M.E.& Style. Частина брендів «Бурда-Україна» доповнені електронними версіями, веб-сайтами (liza.ua, moirebenok.ua, playboyua.com.ua), спільнотами в соцмережах.

 

8 ТОВ "Інформаційна група "ПРО100"

До складу інформаційної групи входять газети:   "Бердянские ведомости", "Бердянск деловой", "Ведомости Юга" та інформаційний портал міста Бердянськ http://pro.berdyansk.biz/

9 ПП "Видавництво "Республіка"

Видає газету "Вечірні Черкаси" Газета виходить раз на тиждень, по середах, накладом тиражем 81 тис. примірників 

10 ТОВ "ВІД "Діана плюс"

Видавничо-Інформаційний Дім «Діана плюс» був заснований в 2001 році як видавничий дім періодичної преси,- випускає видання всіх жанрів і напрямків. Це журнали по рукоділлю, рецепти, видання для дозвілля, сучасна дитяча література і багато інших. За свої досягнення ВІД «Діана плюс» неодноразово був нагороджений почесними відзнаками.

11 ДП "Преса"

Державне підприємство (ДП) «Преса» створено у травні 1998 року. Діяльність підприємства направлена на задоволення потреб фізичних і юридичних осіб у періодичних і неперіодичних виданнях, іншій друкованій продукції на території України та за її межами. 
Досвід розповсюдження періодичних видань, потужна виробнича база, кваліфікований персонал, бездоганна ділова репутація дозволяють підприємству займати вагоме місце на ринку розповсюдження періодики. 
В підприємстві працюють 590 працівників. 
Діловими партнерами ДП «Преса» є понад 1000  видавництв, редакцій, фірм та зарубіжних контрагентів. 

12 ЧП "Видавничий Будинок "Володимир Дудник"

Видає газету «Частный предприниматель»  та методичні посібники для підприємців.

13 ТОВ "Едіпресс Україна"

ТОВ "Едіпресс Україна" є підрозділом міжнародної медіа компанії „Едіпресс Груп” з головним офісом в Швейцарії. Голова ради директорів „Едіпресс Груп” П’єр Ламун’єр з 2007 року є головою ради директорів Всесвітньої Федерації Періодичної Преси (www.fipp.com).

14 ТОВ "Інтерактивна бухгалтерія"

«Інтерактивна бухгалтерія» — єдиний інноваційний бухгалтерський сервіс, який ЩОДЕННО надає 100% необхідної, корисної та завжди актуальної інформації для аудиторів, бухгалтерів, фінансистів, юристів, власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів та студентів облікових і фінансових дисциплін. 

15 ТОВ "Новий Погляд Країни"

Завдання видавничого будинку - підняття української журналістики на новий рівень якості. ТОВ "Новий погляд Країни"  видає суспільно-політичні видання "Погляд",  "Погляд.Вихідний" та щотижневий інформаційно-розважальний журнал "Погляд ТВ".
16 ФОП Осипенко О.Д.

Олена Осипенко - Астролог міжнародної категорії, автор, засновник і видавець всеукраїнського щорічного науково-популярного журналу "Астрологічний календар для України", голова Київської обласної організації Спілки Астрологів України. Юрій Буянов - редактор «Астрологічного календаря для України», видавець книг «Зодіак - Храм Долі» і «Мистецтво інтерпретації».
17 ТОВ "М.О.С. Медіа"

ТОВ « М.О.С.Медіа » - видавець тижневика «Наш Репортер». Тижневик  «Наш репортер» - це сучасне інформаційно - розважальне видання , яке поширюється в м. Дніпродзержинську та області. В умовах спаду інтересу до друкованих ЗМІ, видавець зробив ставку на відродження жанру журналістського репортажу, головними героями матеріалів є конкретні люди. У тижневику завжди можна знайти актуальні міські та світові новини, репортажі з місця подій, інтерв'ю з відомими людьми міста та України, освітлення міських культурних заходів, корисні юридичні та споживчі поради, афішу, дитячу сторінку, програму телепередач і розважальний блок (кросворди, гороскоп, анекдоти). У виданні принципово не розміщується реклама ворожок, цілителів тощо, а також матеріали, побудовані на забобонах.
18 ТОВ "Касьяненко і син"

Компанія «Касьяненко і син», починаючи з 2001 року, веде видавничу діяльність в онлайні, керуючи профільними b2b-проектами та галузевими конкурсами у сфері digital і маркетингових сервісів.

19 Комунальне підприємство Дніпропетровської обласної ради "Редакція газети "Зоря"

У 2012 році газета «Зоря»  стала «Кращим друкованим ЗМІ регіону» на конкурсі «Світоч Придніпров'я». У 2013 році газета «Зоря» - лідер серед друкованих ЗМІ Дніпропетровська.

20 ТОВ "Екаунтінг"
21 Асоціація “Незалежні регіональні видавці України”

Асоціація “Незалежні регіональні видавці України” - асоційований член УАВПП. Представляє понад 70 регіональних друкованих видань, біля 40 локальних онлайн проектів України. Місія - захищати та просувати свободу в медіа, якісну журналістику, допомагати дотримуватися професійних стандартів, лобіювати інтереси регіональних медіа в законодавчому полі заради процвітання незалежних медіа в Україні. 

22 ФОП Білоусов В.М.

Видавець журналу "10 историй"

23 ТОВ "Галмедіа"

Видавництво В2В медіа

24 ТОВ "ДЕ АГОСТІНІ ПАБЛІШИНГ"

Видавець журналів-колекцій (колекційних видань)

25 АТ "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна"

Видає журнал "JTI Partner". Журнал  акцентує увагу на важливих соціально-відповідальних темах.Піднімаються питання запобігання продажів сигарет неповнолітнім та боротьби з тютюновою контрабандою. Крім спеціалізованого, в журналі присутній і інформаційно-розважальний контент: рецепти смачних і легких страв, ідеї для дому, мода, секрети миловаріння, кросворд, новинки книг і відео і багато іншого. 

26 ПП "Дім-Оллен" (видавець «Будівельного журналу)

Будівельній журнал – аналітико-інформаційне  спеціалізоване видання про будівництво та ринки будівельних матеріалів. Основні рубрики видання: будівництво, ринок нерухомості, висотне і котеджне будівництво, інфестування в будівельний комплекс, офіційно (новини законодавства), енергозбереження, іпотека, будівельні матеріали, сучасний дім (сучасні технології проектування), спецтехніка (розвиток ринку будівельної та дорожньої техніки), супермаркети (огляди провідних будівельних супермаркетів) та виставки.


 

27 ТОВ "Еволюшен Медіа"

«Еволюшен Медіа» сьогодні – це щотижневе ділове видання «Комментарии»,англомовне видання категорії general interest «Kyiv Weekly», інформаційно-аналітичний портал, «Коментарии:Comments.ua ,інтернет-портали ProUA та UGMK.info, а також фотоінформаційне агентство PHL .

28 Міжрайонний тижневик "ЕХО Кобеляк"

Міжрайонний інформаційно-рекламний медіа-проект

29 Редакція газети «Є»

Виходить з червня 1992 р., «Є» (класіфайд) -оголошення, реклама, інформація для підприємців; «Є Поділля»-громадсько-політичний тижневик; «Є Сімейна»-пізнавально-розважальна; «Є Теленавігатор»-інформаційно-розважальна; «Робота. Навчання. Карєра»-інформаційно-рекламна. Загальний тираж – 80000-85000.

30 Редакція РІГ “Жовта газета”

Газета оголошень та реклами, виходить з 1991 року, 2 рази на тиждень – Чт, Пт. , тираж – 17тис. екз.

31 ЗАТ «РГ «Индустриальное Запорожье»

Газета виходить чотири рази на тиждень: Вт, Чт ( "ИЗ - Панорама" ), Пт, Сб.  "Панорама " виходить з програмою ТБ на 24 стор у кольорі - розворот і обкладинка. Тираж " Панорама", як вказують у вихідних даних, - 20 тис. екз., газета "Индустриальное Запорожье" понад 60 тис.екз. Газета виходить  з 1939 року - одне з найстаріших видань Запоріжжя. Електронна пошта: iz@iz.com.ua, marketing@iz.com.ua - реалізація газет, advert@iz.com.ua - служба реклами . Інтернет версія видання з'явилась в 2006 році. з 2013 року працює, як повноцінний новинний портал
32 ТОВ "Хьорст Шкульов Україна"

Компанії, які представляють на Україні видавництво Hearst  Shkulev  Ukraine та  випускають журнали ELLE,  Maxim, ELLE Style Bible. 

33 ПП Ключук С. М.

Медіа корпорація «Від і дО».

До складу корпорації входять: -

- рекламно-інформаційний тижневик «Від і дО»

- громадсько-політична газета «Погляд»

- телепрограма "Телепогляд"

- безкоштовна рекламно-інформаційна газета «Від і дО Всім!»

- агенція передплати та кур’єрської доставки «Від і дО»

34 ТОВ ТРК «Кадр-ТБ»

 «Спутник телезрителя»-  Інформаційно-рекламна газета. 68 програм ТБ, новини шоу-бізнесу, регіональні новини, кросворд, астропрогноз, гороскоп, дитяча сторінка

35 ТОВ "Слово і дєло"
36 ПрАТ «Картель»

ВГ «Картель» - українська медійна група, що поєднує в собі видавничий бізнес і рекламну агенцію «МАГ».

37 ТОВ «Караван-Медіа»

Видавництво «Караван-Медіа» було засновано влітку 2002 року. За час свого існування стало одним з лідерів українського ринку друкованих ЗМІ. Видає журнал «Караван історій. Україна» і «Караван історій. Україна» міні-формату.

38 ТОВ «Компаньон Груп»

Companion Group (ООО «Компаньон Групп») является одним из первых и наиболее известных игроков украинского рынка деловой литературы и периодики.

 

39 ТОВ "Газета "МИГ"

Газета заснована 12 жовтня 1939 року.
Виходить у четвер.
Об’єм 56 полос формату А-3.

40 ПП «Редакція журналу «Мир туризма»

MT MEDIA видає журнали «Мир туризма», «Жених и невеста», Wedding magazine.

41 ТОВ "Видавничий Дім "ОСОБИСТОСТІ"

Видавничий Дім засновано у 2006 році. Серед видавничого репертуару журнали „Личности”, серії книг біографічного спрямування.

42 СУАБ ТОВ "Пронто-Київ"

Видавництво «Пронто-Київ» заснований у січні 1991 року. До складу видавництва входять 17 друкованих видань і 5 великих інтернет-проектів, українська мережа групи газет  «Авізо», що видаються в 10 регіонах України.

43 ТОВ «Медіа Дім «РІА»

Медіа Дім РІА входить до Медіа Корпорації РІА, що є найбільшою регіональною медійною групою в Україні. Медіа Дім РІА поєднує наступні види діяльності: видавництво щоденних та щотижневих газет, журналів, трансляцію FM-радіостанцій, Інтернет-медіа, розміщення на власних носіях зовнішньої реклами, агентські послуги з розміщення реклами в друкованих ЗМІ усієї України, БТЛ-акції на замовлення.

44 Газета «Роксолана-Максі»

Заснована в 1996 р., жіноча, громадсько-політична

45 ЧП «Салари»

ЧП "Салари" видає газету "Новости Краматорска" та щотижневу газету "Привет".

46 ЗАТ «Сьогодні Мультімедіа»

З лютого 2007 р. ЗАТ «Сегодня Мультімедіа» - правонаступник ЗАТ «Видавнича група «Сегодня», яке було засновано у 1997 році. Акціонерами ЗАТ «Сегодня Мультімедіа» є SCM Limited (Кіпр) та ЗАТ « Систем Кепітал Менеджмент».

ЗАТ «Сегодня Мультімедіа» володіє наступними активами:
- Газета «Сегодня»
- Портал Segodnya.ua
- Типографія
- Більшість активів ЗАТ «Медіа-Прес», ТОВ  «Донецькі новини», ЗАТ «Газета «Приазовський робочий» та ЗАТ «Газета «Вечірній Донецьк».
 

47 ООО «Издательский дом «Толока»

Основным направлением деятельности является издание журналов и газет, включающих в себя самые нужные, полезные и актуальные советы для дома и семьи.

Входит в состав группы компаний «Толока».

На сегодняшний день ИД «Толока» издает более 20 наименований газет и журналов, в том числе: «Наша Кухня», «Цветок», «Народный доктор», «Копилка семейных советов», «Делаем Сами», «Домашние цветы»  и другие. Издания распространяются по всей территории Украины и странам бывшего СССР.

48 ООО «Феникс Пресс Украина»
49 ПП „Інформаційне агентство „Центр медіа”

Наша компанія на ринку інформаційних послуг працює з 2005 року.

Основна спеціалізація - друковані ЗМІ.

Власні проекти: газети "Одесская жизнь", "На пенсии", "Хорошая телепрограма","Одесская реклама", інформаційний міський портал  odessa-life.od.ua.

50 Чернігівська медіа група (CMG)

На медійному ринку України Чернігівська Медіа Група працює з 1997 року. Географія діяльності – Чернігівська, Сумська, Київська та Житомирська області.

51 ТОВ Видавнича організація «Юстініан»

Видавництво «Юстініан» видає періодику та професійну літературу для юристів. Серед видань видавництва, зокрема коментовані кодекси, монографії на будь-яку правничу тематику та періодичне видання «Юридичний журнал», що виходить з 2002 року