Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


Новини Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ)

 • 17 листопада 2018Сприяємо в залученні грантових коштів

  Маєте ідею для грантової заявки, але не знаєте як її правильно оформити?

   


 • 2 листопада 2018Громаді та медіа важливо гуртуватися - у широких проектах Результати Дискусії за кавою у Сватовому

  Українська Асоціація Медіа Бізнесу за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», зібрала у Сватовому Луганської області редакторів місцевих газет, представників місцевої влади та ОТГ щоб у неформальній обстановці за кавою обговорити – що саме працює, а що потребує оновлення у взаємодії між сторонами. Де-факто говорили про те, чому бізнесу важливіше переклеїти цінники, аніж обговорити з медіа та владою варіанти розвитку взаємодії, але, разом із тим, як медіа реально допомагають громадянам щодня, і яким чином усім учасникам діалогу варто крок за кроком вибудовувати нову технологію взаємодії у сучасних реаліях життя і громади, і медіа.

   


 • 2 листопада 2018Місцеві медіа – корисні для мешканців, і тому багато доказів Результати Дискусії за кавою у Сєвєродонецьку

  Українська Асоціація Медіа Бізнесу за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», зібрала у Сєвєродонецьку Луганської області редакторів місцевих газет, представників місцевої влади та ОТГ щоб у неформальній обстановці за кавою обговорити – що саме працює, а що потребує оновлення у взаємодії між сторонами. Де-факто говорили про те, чому старий формат «взаємодії» між владою та медіа варто «списати» та якнайшвидше перейти до нових відносин, побудованих на взаємній користі для самих газет, ОТГ та мешканців. Як само – розповідали самі учасники дискусії.

   


 • 2 листопада 2018Буде більше спілкування та взаємодії – кориснішими для громад будуть місцеві медіа Результати Дискусії за кавою у Краматорську

  Українська Асоціація Медіа Бізнесу за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», зібрала у Краматорську Донецької області редакторів місцевих газет, представників місцевої влади та ОТГ щоб у неформальній обстановці за кавою обговорити – що саме працює, а що потребує оновлення у взаємодії між сторонами. Де-факто говорили про те, чому сьогодні громади створюють власні ФБ сторінки, і як локальні видання можуть покращити свою взаємодію з ОТГ та місцевим бізнесом для того, щоб бути і більш цікавими людям, і більш сталими.

   


 • 5 листопада 2018Приєднуйтесь до дискусії за кавою в Ужгороді та Хусті

  Запрошуємо редакторів місцевих медіа Закарпатської області на Дискусію за кавою: «Нові точки взаємодії місцевих медіа та об’єднаних громад»

   


 • 2 листопада 2018«Проектний підхід відкриває нові можливості»

  Редактори роздержавлених газет Запорізької та Херсонської областей про семінар з сучасних практик ефективного медіа менеджменту у Запоріжжі

   


 • 20 жовтня 2018«Використаємо знання вже завтра»

  Редактори роздержавлених газет Харківщини та Луганщини про семінар з сучасних практик ефективного медіа менеджменту у Харкові

   


 • 7 жовтня 2018Поки тривають конфлікти – шукати нові точки взаємодії місцевих медіа та об’єднаних громад буде непросто

  03 жовтня в м. Кременчук редактори місцевих медіа (сайти, телебачення та преса), представники місцевих об’єднаних територіальних громад, місцевого бізнесу та місцевої влади під час Дискусії за кавою обговорювали нові точки взаємодії місцевих медіа та об’єднаних громад. У обговоренні взяли участь 23 особи.

   


 • 6 жовтня 2018Законопроект про мову: чим він небезпечний?

  Верховна Рада України у 1 читанні ухвалила проект Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Він з’явився несподіванно і НЕ ОБГОВОРЮВАВСЯ у професійному середовищі.

  Читаємо уважно те, що доступно на сайті Верховної Ради і чекаємо на текст, який був проголосований – адже відмінності є.

   


 • 28 вересня 2018Ефективне медіа громади VS Ефективне місцеве медіа Дискусія за кавою у Миргороді Ефективне медіа громади VS Ефективне місцеве медіа Дискусія за кавою у Миргороді

  Як місцевому медіа знайти нові точки взаємодії із місцевою владою, бізнесом, керівництвом ОТГ? Імовірно, якщо питання стоїть саме так, це означає, що старі перевірені механізми взаємодії вже не працюють або є неефективними. Українська Асоціація Медіа Бізнесу за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», зібрала у Миргороді редакторів місцевих газет, представників місцевої влади та ОТГ щоб у неформальній обстановці за кавою обговорити – що саме працює, а що потребує оновлення у взаємодії між сторонами. Де-факто говорили про те, як зробити локальне медіа одночасно ефективним з двох точок зору: (1) донесення інформації до аудиторії та (2) медіа як бізнесу, тобто економічної сталості та незалежності.

   


 • 15 серпня 2018Эксперти УАМБ: найбільше зростання в 2018 році – у реклами в місцевій пресі

  Експерти Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) проаналізували основні тенденції у розміщення реклами в пресі у 1 півріччі 2018 року та покращили свій грудневий (2017 року) прогноз динаміки рекламного ринку в пресі на 2018 рік.

   


 • 16 липня 2018Журналісти та видавці вимагають навести лад із дотриманням норм Закону про пресу в столиці

  Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ) та Національна Спілка Журналістів України (НСЖУ) направили до Прем’єр Міністра України та Міського голови м. Київ відкритий лист. Приводом для нього стала інформація, отримана від найбільшої в Україні і останньої в місті Києві спеціалізованої мережі з роздрібного продажу преси – ТДВ «Агентство Союздрук». Так, у липні цього року, за рішенням КМДА 3 (три) кіоски цієї мережі вже були демонтовані, і ще 10 (десять) – планується демонтувати у найближчий час.