Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


Новини Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ)

 • 14 травня 2020ДРУГЕ ЗВЕРНЕННЯ щодо невідкладних заходів для підтримки інформаційної безпеки населення України в умовах карантину

  Українська Асоціація Медіа Бізнесу, яка об’єднує 56 видавничих компаній з усієї України, що видають більше 250 друкованих та понад 350 цифрових медіа, є членом Всесвітньої Асоціації Видавців Газет та Новин WAN-IFRA, Асоціація Незалежних Регіональних Видавців України та Національна спілка журналістів України - найбільша журналістська організація в Україні, яка об'єднує понад 19 тисяч членів у 24-х регіональних організаціях та є членом Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, ВДРУГЕ наголошують на необхідності запровадження низки заходів, необхідних для безперебійного та своєчасного інформування громадян України та забезпечення доступу до інформації професійної якості, яку готують працівники видавничих компаній та забезпечують доступ до неї для усіх без винятку мешканців України на всій території нашої країни.

   


 • 27 березня 2020ЗВЕРНЕННЯ Української Асоціації Медіа Бізнесу, Національної Спілки Журналістів України, та Асоціації Незалежних Регіональних Видавців України щодо невідкладних заходів для підтримки інформаційної безпеки населення України в умовах карантину

  Українська Асоціація Медіа Бізнесу, яка об’єднує 56 видавничих компаній з усієї України, що видають більше 250 друкованих та понад 350 цифрових медіа, є членом Всесвітньої Асоціації Видавців Газет та Новин WAN-IFRA, Асоціація Незалежних Регіональних Видавців України та Національна спілка журналістів України - найбільша журналістська організація в Україні, яка об'єднує понад 19 тисяч членів у 24-х регіональних організаціях та є членом Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, наголошують на необхідності запровадження низки заходів, необхідних для безперебійного та своєчасного інформування громадян України та забезпечення доступу до інформації професійної якості, яку готують працівники видавничих компаній та забезпечують доступ до неї для усіх без винятку мешканців України на всій території нашої країни. Саме українські видання місцевої сфери розповсюдження є джерелом інформації для мешканців сіл, міст та райцентрів – а це 66% населення України! Місцеві друковані ЗМІ є джерелом місцевої інформації та новин для 70% мешканців України, а якщо додати сюди інформаційні ресурси, які створюють та наповнюють саме видавці – ця цифра буде навіть більшою. В умовах пандемії все більше країн світу – після першочергових невідкладних заходів у боротьбі, власне, з COVID-19 – створюють умови для забезпечення доступу своїх мешканців до преси як до такого самого соціально важливого ресурсу як їжа (детальніше – за посиланням: https://www.newsmediaalliance.org/important-news-publishers-essential-duringpandemic/).


 • 5 березня 2020Увага, ризики для місцевих медіа! Подбайте про своє майбутнє оперативно!!!

  Шановні колеги, Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ) звертає вашу увагу на серйозні ризики саме для вас, місцевих видавців, які закладені у проекті Закону «Про медіа»! Так, ч.2 ст.33 передбачає, що органи місцевого самоврядування ЗОБОВ’ЯЗАНІ фінансувати витрати…. місцевих мовників. Зверніть увагу!!! Не будь-яких місцевих медіа, що було б хоч якось логічно, а тільки мовників громад – а це лише телебачення та радіо.

   


 • 3 березня 2020УАМБ та АТБ-МАРКЕТ розвивають продажі преси вроздріб

  За місяць, що минув після робочої зустрічі членів Ради Директорів Української асоціації медіа бізнесу (УАМБ) та представників ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», у питанні продажів друкованих видань у мережі супермаркетів «АТБ» з’явився прогрес.


 • 27 січня 2020Українська Асоціація Медіа Бізнесу виступає проти розробленого законопроєкту про протидію дезінформації

  Українська Асоціація Медіа Бізнесу виступає проти розробленого законопроєкту про протидію дезінформації та наполягає на поверненні його розробникам на доопрацювання. Цей законопроєкт має бути перероблений від початку до кінця. Доробити його неможливо через низку фундаментальних помилок.

   


 • 22 січня 2020УАМБ бере участь в доопрацювання законопроекту про медіа

  Тексти законопроектів про медіа - №2693 від 27.12.2019 та альтернативного №2693-1 від 15.01.2020 – зараз перебувають на стадії громадського обговорення. Українська Асоціація Медіа Бізнесу бере активну участь у цьому процесі.

 • 20 січня 2020УАМБ розвиває співпрацю з АТБ-МАРКЕТ

  15 січня в міста Дніпро відбулася робоча зустріч членів Ради Директорів Української асоціації медіа бізнесу (УАМБ) та представників ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», на якій обговорювалися питання розширення продажів друкованих видань у мережі супермаркетів «АТБ».

   


 • 26 грудня 2019Олексій Погорелов: Держава не має витрачати зайві гроші, час та зусилля на створення нової організації саморегуляції журналістів

  Президент Української асоціації медіа-бізнесу (УАМБ), член Комісії з журналістської етики Олексій Погорелов — про медійні законодавчі ініціативи влади.


 • 15 серпня 2019ПРЕДСТАВНИКІВ ОТГ ПОЛТАВЩИНИ НАВЧАЛИ ЕФЕКТИВНИМ КОМУНІКАЦІЯМ

  8 – 9 серпня у Полтаві відбувся тренінг зі створення ефективного медіапростору для представників об’єднаних територіальних громад Полтавщини.


 • 30 липня 2019ВІДКРИТИЙ ЛИСТ: Щодо захисту свободи слова та економічної незалежності українських видавців

  Президентові України Зеленському Володимиру Олександровичу,

  Раді з питань свободи слова при Президентові України

  Службі Безпеки України

  Кабінету Міністрів України

  Верховній Раді України

   

  Шановний пане Президенте,

  Шановні керівники органів законодавчої та виконавчої влади України!

   

  Українська Асоціація Медіа Бізнесу – найбільше в Україні об’єднання видавничих компаній, які видають періодичні газети та журнали, як на друкованих, так і на цифрових носіях, які ведуть комунікацію з цільовими аудиторіями у соцмережах та інших групах, організовують дискусії на місцях, проводять конференції та інші події для широкої аудиторії – звертається до Вас із закликом щодо наведення ладу та посилення дій для виконання вимог діючого законодавства України у галузі свободи слова, захисту авторського права та економічної конкуренції, включно з притягненням до персональної відповідальності винних осіб.

   

   


 • 6 березня 2019Визначено шорт-ліст претендентів на отримання міні-грантів

  УАМБ отримала 87 заявок в конкурсі міні-грантів в рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», який реалізовується за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

   


 • 18 лютого 2019Проекти мають приносить розвиток не лише нам, журналістам, але й людям. Усі мають бачити, що ми – єдине ціле

  8 лютого в Києві 39 редакторів місцевих медіа з усієї країни працювали на тренінгу «Успішне місцеве медіа та проектний підхід: як це робити».