Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


Новини Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ)

 • 7 серпня 2020Реклама після короновірусу. Що має знати і робити місцева газета, щоб залучити рекламодавця?

  20 серпня УАМБ о 10:00 проведе онлайн вебінар з Зоряною Якимчук, – керівницею рекламної агенції "Медіа Регіон", бізнес-тренеркою, медіа-консультанткою. Пані Зоряна має понад 25 років стажу в рекламному бізнесі, (раніше - директорка рекламного відділу газет "Теленеделя", "Комсомольська правда» (Львів). З 2003 р. Тепер - Генеральний директор/партнер рекламного агентства "Медіа Регіон" (реклама в пресі, інтернеті) (м.Київ).

 • 7 серпня 2020Бюджет грантового проєкту. Як його скласти правильно та не помилитися в розрахунках

  26 серпня УАМБ о 10:00 проведе онлайн вебінар з Ольгою Костак, – менеджеркою проєктів УАМБ. Ольга понад 5 років працює в Українській Асоціації Медіа Бузнесу, безпосередньо займається написанням грантових заявок, бюджетуванням та реалізацією проєктів.

 • 6 липня 2020УАМБ допомагає: Бухгалтерія та фінанси місцевої газети. Маленькі хитрощі, які дозволяють економити гроші у складні часи

  14 липня УАМБ о 10:00 проведе онлайн вебінар з Вікторією Кучурка, директоркою ПП "Інформаційне агентство "Центр-медіа" (видає всеукраїнські газети "На Пенсии" та "Одесский дачник", газету "Одесская жизнь" та одноіменний сайт). Вікторія має понад 25 років досвіду в медіа сфері, економіст та юрист за освітою.

   


 • 30 червня 2020Верховна Рада має відхилити законопроєкт «Про медіа» (колективне звернення журналістів, медіа та об'єднань)

  Президенту України Володимирові Зеленському

  Голові Верховної Ради України Дмитрові Разумкову

  Голові Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Микиті Потураєву

  Голові Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Несторові Шуфричу

  Голові Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванні Климпуш-Цинцадзе

  Народним депутатам України

  Голові представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасу

  В.о. голови Офісу Ради Європи в Україні Олені Литвиненко

   

  Звернення журналістських, медійних та громадських організацій, засобів масової інформації, блогерів, дописувачів у соціальних мережах


 • 17 червня 202010 редакцій місцевих медіа отримають фінансування від УАМБ

  Українська Асоціація Медіа Бізнесу в рамках проєкту «Підвищення ефективності місцевих медіа та збільшення їхньої ролі в громадах», за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні запрошує редакції місцевих медіа взяти участь у конкурсі міні грантів.

   


 • 11 червня 2020УАМБ допомагає: збільшення продажів тиражу та Укрпошта

  19 червня УАМБ о 10:00 проведе онлайн вебінар з  Сергієм Гречко, директором Департаменту ПАТ "Укрпошта". Темою розмови стане "Як районка може збільшити продажі тиражу та вирішити найболючіші проблеми доставки передплати?".


 • 11 червня 2020Ексклюзивні умови участі у конференції World Media Leaders eSummit - тільки для членів УАМБ
  УАМБ, як дійсний член Всесвітньої Асоціації Видавців газет та новин WAN-IFRA, пропонує своїм членам ексклюзивні умови участі у провідній світовій конференції керівників медіа компаній - World Media Leaders eSummit. У цьому році конгрес відбудеться онлайн, і УАМБ надає своїм членам можливість заощадити € 490 - тобто узяти участь у саміті безкоштовно. Зверніться до УАМБ та отримайте промо код, який необхідно буде ввести у реєстраційній формі за цим посиланням.
   
  Контактна особа - Ольга Сергієнко.

  050 41 53 424

  098 254 17 06


 • 9 червня 2020Нові можливості від УАМБ: 10 актуальних вебінарів та міні-гранти для локальних медіа

  За підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні Українська Асоціація Медіа Бізнесу оголошує про старт проєкту «Підвищення ефективності місцевих медіа та збільшення їхньої ролі в громадах».

   


 • 29 травня 2020Оголошено збір пропозицій для парламенту із заходів підтримки ЗМІ в умовах кризи

  Національна спілка журналістів України, Українська асоціація медіабізнесу та Асоціація незалежних регіональних видавців напрацьовують пропозиції щодо антикризової підтримки загальнонаціональних друкованих ЗМІ та місцевих медіа (друкованих, онлайн, ТБ та радіо).


 • 14 травня 2020ДРУГЕ ЗВЕРНЕННЯ щодо невідкладних заходів для підтримки інформаційної безпеки населення України в умовах карантину

  Українська Асоціація Медіа Бізнесу, яка об’єднує 56 видавничих компаній з усієї України, що видають більше 250 друкованих та понад 350 цифрових медіа, є членом Всесвітньої Асоціації Видавців Газет та Новин WAN-IFRA, Асоціація Незалежних Регіональних Видавців України та Національна спілка журналістів України - найбільша журналістська організація в Україні, яка об'єднує понад 19 тисяч членів у 24-х регіональних організаціях та є членом Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, ВДРУГЕ наголошують на необхідності запровадження низки заходів, необхідних для безперебійного та своєчасного інформування громадян України та забезпечення доступу до інформації професійної якості, яку готують працівники видавничих компаній та забезпечують доступ до неї для усіх без винятку мешканців України на всій території нашої країни.

   


 • 27 березня 2020ЗВЕРНЕННЯ Української Асоціації Медіа Бізнесу, Національної Спілки Журналістів України, та Асоціації Незалежних Регіональних Видавців України щодо невідкладних заходів для підтримки інформаційної безпеки населення України в умовах карантину

  Українська Асоціація Медіа Бізнесу, яка об’єднує 56 видавничих компаній з усієї України, що видають більше 250 друкованих та понад 350 цифрових медіа, є членом Всесвітньої Асоціації Видавців Газет та Новин WAN-IFRA, Асоціація Незалежних Регіональних Видавців України та Національна спілка журналістів України - найбільша журналістська організація в Україні, яка об'єднує понад 19 тисяч членів у 24-х регіональних організаціях та є членом Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, наголошують на необхідності запровадження низки заходів, необхідних для безперебійного та своєчасного інформування громадян України та забезпечення доступу до інформації професійної якості, яку готують працівники видавничих компаній та забезпечують доступ до неї для усіх без винятку мешканців України на всій території нашої країни. Саме українські видання місцевої сфери розповсюдження є джерелом інформації для мешканців сіл, міст та райцентрів – а це 66% населення України! Місцеві друковані ЗМІ є джерелом місцевої інформації та новин для 70% мешканців України, а якщо додати сюди інформаційні ресурси, які створюють та наповнюють саме видавці – ця цифра буде навіть більшою. В умовах пандемії все більше країн світу – після першочергових невідкладних заходів у боротьбі, власне, з COVID-19 – створюють умови для забезпечення доступу своїх мешканців до преси як до такого самого соціально важливого ресурсу як їжа (детальніше – за посиланням: https://www.newsmediaalliance.org/important-news-publishers-essential-duringpandemic/).


 • 5 березня 2020Увага, ризики для місцевих медіа! Подбайте про своє майбутнє оперативно!!!

  Шановні колеги, Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ) звертає вашу увагу на серйозні ризики саме для вас, місцевих видавців, які закладені у проекті Закону «Про медіа»! Так, ч.2 ст.33 передбачає, що органи місцевого самоврядування ЗОБОВ’ЯЗАНІ фінансувати витрати…. місцевих мовників. Зверніть увагу!!! Не будь-яких місцевих медіа, що було б хоч якось логічно, а тільки мовників громад – а це лише телебачення та радіо.