Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


Медіа-бізнес

 • 4 листопада 2019Розвиток діджиталу та співпраця з ОТГ. Найважливіше для редакторів районок

  Активні редактори роздержавлених видань докладають сьогодні чималих зусиль і до розвитку контенту своїх видань, і до пошуку нових рішень, здатних приносити їм гроші. Адже місцевий ринок реклами в невеликих містах практично не розвинений. А ОТГ ще тільки розпочинають шукати ефективні варіанти роботи з мешканцями. Тому на 2-денних воркшопах, які проводить Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ), редактори роздержавлених районок отримають багато відповідей на запитання про те, як зробити екс-комунальні видання улюбленими медіа громади та економічно сталим бізнесом.

   


 • 20 травня 2019Чого медійна галузь очікує від Володимира Зеленського?

  Очільники галузевих асоціацій на прохання «Детектора медіа» сформулювали порядок денний у сфері медіа для новообраного президента.


 • 20 лютого 201980 сервисов, которые облегчат жизнь редактору

  Эти инструменты помогут спланировать ваше время, найдут ошибки и подготовят текст к публикации.

   


 • 12 лютого 2019Критична журналістика має бути конструктивною

  Ми є те, що ми їмо. Ми є тими, які новини споживаємо, інформація якого характеру нас оточує. Боротьба між зрадою та перемогою, між реформами та інфляцією, між новинами з АТО та пошуками шляхів до миру, і все це на фоні новинної стрічки, кількість кримінальної хроніки в якій запевняє в небезпечності навколишнього світу. Десь має бути і світло в кінці тунелю сьогоднішнього інформаційного простору.


 • 4 лютого 2019НАТАЛЬЯ БОЙКО О ВЫЗОВАХ DIGITAL ДЛЯ ПЕЧАТНЫХ МЕДИА И РЕКЛАМОДАТЕЛЕЙ, ЯЗЫКОВЫХ КВОТАХ В ПРЕССЕ И PROGRAMMATIC

  Наталья Бойко ушла из медиахолдинга Edipresse Media Ukraine 1 декабря 2018-го, проработав год на позиции генерального директора и 3 года – на позиции заместителя гендиректора, где главной задачей Натальи было перестроить работу digital-направления. Новым местом работы для медиаменеджера стало digital-агентство. 18 декабря Наталья была назначена генеральным директором рекламного агентства AMS. С новым назначением перед Натальей стоит задача выхода агентства на топовые позиции рекламно-коммуникационного рынка Украины.

   


 • 4 лютого 2019П'ять речей, які всі повинні знати про майбутнє журналістики

  Reuters Institute презентує дослідження під назвою: "П'ять речей, які всі повинні знати про майбутнє журналістики "


 • 29 січня 2019В Dentsu Aegis Network Ukraine – снова кадровые изменения

  Пожалуй, компания Dentsu Aegis Network Ukraine  чаще остальных уведомляет меня о кадровых перестановках. На сей раз новость касается Ольги Мамай – она назначена на позицию Partnership&Convergence Director коммуникационной группы. Ранее Ольга развивала Media Partnership в рамках Carat Ukraine, а в новой роли будет курировать это бизнес-направление в масштабах всей группы и координировать деятельность digital-активов агентств в составе Business Development Team под руководством Оксаны Стехиной.


 • 21 січня 2019Як прихильники Guardian допомогли зберегти газету

  Від регіональної газетної газети до глобальної мультиплатформенної інформаційної організації, Guardian зазнала значних перетворень - і вона здебільшого фінансується безпосередньо її читачами


 • 14 січня 201910 передбачень для діджитал реклами на 2019 рік

  2018 рік показав високе зростання обсягів діджитал реклами. Локомотивом у цьому був розвиток відео в цілому та на мобільних пристроях зокрема. Редакторський Портал надає своїм читачам стислий переклад основних передбачень щодо розвитку реклами на цифрових платформах у 2019 році, складеному Лорною Уайт (Lorna White), старшою медіа пленеркою агенції MediaCom (Лондон) та опублікованому INMA. Прочитати цей матеріал в оригіналі (англійською мовою) ви можете тут.

   


 • 11 січня 2019Що ви програєте, коли втрачаєте місцеві новини

  Оскільки місцеві газети скорочуються і закриваються, люди, зацікавлені в новинах, більше залежать від національних випусків. Як наслідок, вони стають більш від'єднаними від своїх власних громад і виборних посадовців, менш зацікавлені у голосуванні - і більш політично поляризовані. Без відродження підтримки місцевої журналістики, вважають експерти, ця тенденція може виявитися плачевною.


 • 21 грудня 2018Пять идей дополнительного заработка для региональных медиа

  Опыт издательского дома «Мир Белогорья» 


 • 16 листопада 2018Рекламный креатив для печатной прессы: эмоции или информация?

  Согласно исследованию, опубликованному в Journal of Advertising Research в ноябре 2018, эмоциональный рекламный креатив в прессе обычно более убедителен, чем информационный, кроме случаев, когда нужно донести УТП бренда.