03 жовтня в м. Кременчук редактори місцевих медіа (сайти, телебачення та преса), представники місцевих об’єднаних територіальних громад, місцевого бізнесу та місцевої влади під час Дискусії за кавою обговорювали нові точки взаємодії місцевих медіа та об’єднаних громад. У обговоренні взяли участь 23 особи.
Верховна Рада України у 1 читанні ухвалила проект Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Він з’явився несподіванно і НЕ ОБГОВОРЮВАВСЯ у професійному середовищі.
Читаємо уважно те, що доступно на сайті Верховної Ради і чекаємо на текст, який був проголосований – адже відмінності є.
Як місцевому медіа знайти нові точки взаємодії із місцевою владою, бізнесом, керівництвом ОТГ? Імовірно, якщо питання стоїть саме так, це означає, що старі перевірені механізми взаємодії вже не працюють або є неефективними. Українська Асоціація Медіа Бізнесу за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», зібрала у Миргороді редакторів місцевих газет, представників місцевої влади та ОТГ щоб у неформальній обстановці за кавою обговорити – що саме працює, а що потребує оновлення у взаємодії між сторонами. Де-факто говорили про те, як зробити локальне медіа одночасно ефективним з двох точок зору: (1) донесення інформації до аудиторії та (2) медіа як бізнесу, тобто економічної сталості та незалежності.
Експерти Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) проаналізували основні тенденції у розміщення реклами в пресі у 1 півріччі 2018 року та покращили свій грудневий (2017 року) прогноз динаміки рекламного ринку в пресі на 2018 рік.
Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ) та Національна Спілка Журналістів України (НСЖУ) направили до Прем’єр Міністра України та Міського голови м. Київ відкритий лист. Приводом для нього стала інформація, отримана від найбільшої в Україні і останньої в місті Києві спеціалізованої мережі з роздрібного продажу преси – ТДВ «Агентство Союздрук». Так, у липні цього року, за рішенням КМДА 3 (три) кіоски цієї мережі вже були демонтовані, і ще 10 (десять) – планується демонтувати у найближчий час.
Медійні громадські організації звертаються до Верховної Ради України із закликом якнайшвидше розглянути і ухвалити зміни до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» №8441, а також до Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики з проханням підтримати законопроект як невідкладний
Ми (УАМБ) сьогодні подали на ГромРаду аналіз стану роздержавлення місцевих газет та пропозиції щодо оперативного посилення Закону про роздержавлення - щоб прибрати основні перешкоди та дати можливість максимальному числу бажаючих встигнути роздержавитися. Група медіа юристів - експертів з різних ГО - вже підготувала проект змін до Закону, і наразі відбувається фінальне узгодження тексту законопроекту. Маємо надію, що невдовзі він буде зареєстрований у ВРУ. Просимо медіа про потужну інформаційну підтримку та роз'яснювальну роботу. Вкрай важливо привернути увагу депутатів до питання,що ці зміни потрібні терміново!
15 травня в Українському домі було названо переможців IX національного конкурсу професійної журналістики «Честь Професії». Цього року у п’яти основних та двох спеціальних номінаціях за звання найбільш професійних, впливових та актуальних журналістських матеріалів змагались 585 робіт. Участь у проекті брали журналісти з усіх куточків України. Також в основних номінаціях, окрім головного переможця, було названо і найкращий матеріал на локальну тематику.
Організатори IX конкурсу професійної журналістики «Честь Професії 2018» оголошують шорт-лист фіналістів у спеціальній номінації - «Зарядись проти корупції».
Як рекламуватися в інтернеті, як знайти клієнтів, зацікавити своїм товаром та послугами багато людей? Як правильно планувати рекламну кампанію та ефективно потратити гроші у мережі, - відповідь на ці питання дає Президент Української Асоціації Медіа Бізнесу Олексій Погорелов.
03 жовтня в м. Кременчук редактори місцевих медіа (сайти, телебачення та преса), представники місцевих об’єднаних територіальних громад, місцевого бізнесу та місцевої влади під час Дискусії за кавою обговорювали нові точки взаємодії місцевих медіа та об’єднаних громад. У обговоренні взяли участь 23 особи.