Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


27 січня 2023

Запрошення на вебінар 01 лютого: Наративи та методи російських вкидів

Facebook Twitter LiveJournal

Українська Асоціація Медіа Бізнесу у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу, запрошує редакції місцевих медіа до участі у вебінарі «Наративи та методи російських вкидів».

 

Вебінар відбудеться на платформі ZOOM 01 лютого о 10.00. Щоб отримати посилання на вхід, будь ласка, зареєструєтесь через форму за посиланням нижче. Відозапис вебінару буде доступним після його завершення на YouTube каналі УАМБ.

 

Що ми розглянемо:

  1. Еволюція тез та фейків стосовно України від 24 лютого залежно від кризових ситуацій в Україні
  2. Цільові авдиторії російської пропаганди, методи роботи роспропаганди з різними ЦА. Роль України та українців
  3. Енергетична криза як нове поле для поширення дезінформації в Україні. Фейки про енергетику, формати спростувань, джерела інформації.

Вебінар проведе Альона Романюк, медіа-експертка, журналістка, фактчекерка. Засновниця проєкту «НотаЄнота», головна редакторка проєкту «По той бік путінської брехні», авторка влогу «По той бік інфи», авторка брошури «Інформаційні вкиди російсько-української війни», керівниця дослідження «По той бік пандемії», екс-головна редакторка інформаційної кампанії «По той бік новин». Понад 15 років працює у сфері журналістики, PR та адвокації, з них 3 роки - в антикризових комунікаціях. Понад 5 років займається темою фейків та маніпуляцій. Викладає в Інституті журналістики КНУ ім. Т.Г.Шевченка. Запрошена лекторка Стокгольмської школи економіки в Ризі. Співавторка матеріалів освітнього курсу з медіаграмотності «Very Verified», лекторка курсу «Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?» на платформі Prometheus, авторка онлайн-курсу «Качка-дезінформачка». Співавторка посібника для журналістів «Як писати про освітню та медичну реформи.

Щоб узяти участь у вебінарі – зареєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/tXMgAo5A597PLeJ26

Кількість учасників обмежена. Учасники, які будуть погоджені до участі, отримають підтвердження на свою електронну пошту, зазначену під час реєстрації.

 

«Проєкт «Сила місцевих медіа – для посилення згуртованості українців» реалізується Громадською спілкою «Українська Асоціація Медіа Бізнесу» у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу».

Українська асоціація медіа бізнесу – громадська неприбуткова організація, правонаступник Української асоціації видавців періодичної преси, створеної у квітні 2001 року, яка об’єднує видавців (друковані та електронні ЗМІ). УАМБ – найбільша українська асоціація видавничих компаній. З 2015 року по теперішній час УАМБ провела понад 75 заходів для місцевих ЗМІ, в яких взяли участь понад 3000 учасників. Протягом 2022 року УАМБ надала фінансову підтримку понад 140 медіа на загальну суму понад 7 млн. гривень

За додатковою інформацією звертайтесь до менеджерки проектів УАМБ Ольги Костак:

050-615-34-24, 098-254-17-06 або osergienko22@gmail.com

 
Коментарі

Додати коментар