Представництво Фонду Фрідріха Науманна в Україні та Білорусі і Академія Української Преси запрошують журналістів та редакторів до участі у семінарі «Як писати про економіку доступно», який відбудеться 7-9 вересня 2011 р. у м. Буча (Київська обл.).
Программа является международной программой обмена, которая предоставляет возможность активным борцам за демократию, ученым и журналистам из разных стран провести пять месяцев в Национальном фонде поддержки демократии (NED), Вашингтон, для выполнения независимых исследований в области демократии в отдельной стране или регионе.
В рамках проекту "Назустріч високим стандартам журналістики в громадському секторі України" ГУРТ підготує команду з 12-ти волонтерок / волонтерів, які пройдуть тренінгові навчання із застосуванням шведської технології навчальних гуртків і залученням провідних медіа-експертів України.
Швейцарсько-український проект «Підтримка пенітенціарної реформи в Україні», який реалізується за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації, запрошує журналістів / журналісток національних та регіональних ЗМІ взяти участь у дводенному тренінгу на тему «Організація співпраці представників ЗМІ з органами та установами Державної пенітенціарної служби України», який відбудеться в Києві 14 – 15 вересня 2011 року.
Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні та ЗООО «ОПП «Взаємодія» проводять Осінню молодіжну школу «Нові медіа як інструмент громадської активності у вирішенні екологічних питань». Проект є продовженням першої Осінньої молодіжної школи, що відбулася у жовтні 2010 року.
ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) запрошує журналістів / журналісток усіх видів ЗМІ України взяти участь у дводенному тренінгу з технології проведення журналістських розслідувань корупції та зловживань у сфері державних закупівель, який проводитимуть досвідчені медіа-тренери Олег Хоменок та Валентина Самар.
Участь у тренінгу надасть журналістам / журналісткам можливість підвищити професійний рівень, покращити знання з законодавства, що регулює відносини у сфері державних закупівель, ознайомитись з найбільш розповсюдженими схемами зловживань у цій сфері, а також технологіями проведення журналістських розслідувань з цієї тематики, отримати консультації експерта / експертки.
Мета школи - об'єднати зусилля свідомих міжнародних та локальних медіа, представників / представниць ГО та місцевої влади, екологів, населення, освітян / освітянок, студенток / студентів, задля розкриття розмаїтості Холодного Яру в медіапросторі, зцілення історичного минулого потужностями ЗМІ, забезпечення єдності поколінь із урахуванням всієї поліфонії бачень та рішень на засадах універсальних духовних принципів, високої фаховості та єдності представниць / представників різних професій, різного соціального досвіду, світоглядного базису та різних культур.
Семінар для журналістів з Центральної та Східної Європи проходить один раз на рік з 2011 року у Лейпцігу. Кандидати повинні бути не старше 35 років і володіти хорошими знаннями німецької мови. Всі витрати (поїздка, харчування і розміщення) учасників бере на себе організатор.
Оголошується конкурс на участь у спеціалізованих тренінгах з громадського моніторингу дотримання прав людини в діяльності міліції. Тренінги проводить Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) за фінансової підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні та в співпраці з Всеукраїнською освітньою програмою «Розуміємо права людини».
Національний фонд підтримки демократії приймає заявки претендентів / претенденток на участь у стипендіальній програмі Рейгана-Фаселла. Остання є міжнародною програмою обміну, що надає можливість активним борцям / бориням за демократію, вченим і журналістам / журналісткам із різних країн провести п'ять місяців у Національному фонді підтримки демократії (NED), Вашингтон, для виконання незалежних досліджень в області демократії в окремій країні або регіоні. Таким чином учасниці / учасники зможуть проаналізувати свій досвід, поділитися ним із своїми колегами, провести дослідження та підготувати публікації, вивчити і перейняти найкраще з досвіду інших, а також встановити і розвинути професійні взаємини в мережі борців за демократію у всьому світі.
Представництво Фонду Фрідріха Науманна в Україні та Білорусі і Академія Української Преси запрошують журналістів та редакторів до участі у семінарі «Як писати про економіку доступно», який відбудеться 7-9 вересня 2011 р. у м. Буча (Київська обл.).