Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


16 березня 2018

Від "сарафанного радіо" до сторітелінгу: ефективні поради з пошуку клієнтів у мережі

Facebook Twitter LiveJournal

Зовнішня банерна реклама у Луцьку стрімко подорожчала, листівки не дають звичного ефекту, а друковані ЗМІ не виправдовують сподівань? Як і де знайти покупців, що найперше розповісти про свій продукт та як здобути правдиві рекомендації від споживачів, - сайт 0332.ua продовжує цикл публікацій про інтернет-маркетинг для тих, хто шукає ідеї для вдалого пошуку клієнтів у мережі.

Сьогодні спілкуємось зі Світланою Свердліною, менеджеркою з просування бізнес-напрямку Household корпорації "Біосфера".

- Як ефективно та не дуже затратно знайти своїх клієнтів у мережі? 

- Достойна, а ще краще - відмінна якість продукту. У цій сфері найкраще працює ефект «сарафанного радіо». Важливо, щоб люди, спробувавши, поверталися до вас і рекомендували вас друзям. Причому важливо продумати всі дрібниці, включаючи зручність доставки і привітність продавців, які беруть замовлення, наприклад, в інтернет-магазині.

- Які тенденції у інтернет-маркетингу будуть найбільш ефективними цьогоріч?

- Щоб про вас дізналися, достатньо активно використовувати кілька рекламних інструментів. Добре працюють, наприклад:

а) SEO і контекстна реклама. Величезна кількість товарів/послуг купуються просто через запит в гуглі, і тут важливо, щоб ваша пропозиція була на першій сторінці;

б) реклама в соціальних мережах. Соціальних мереж на сьогоднішній день дві основні:

- Facebook

У Facebook прекрасно працює сторітелінг. Мало розповісти, що ви продаєте, наприклад, прикраси, або торти, потрібно розповісти історію, чому ваші торти найкрутіші. Тому що рецепт передала вам ваша бабуся, вмираючи, або тому що у вас чарівні руки, які зціляють хворих. Тільки, будь ласка, уникайте банальностей і кліше. Можу порекомендувати книгу "Пиши, скорочуй", в ній безліч лайфхаків для копірайтера-початківця.

- Instagram

Ця мережа, звісно, більше заточена під віжуал. Красиві картинки – наше все. Текст теж вітається, але не лонгріди. Двох-трьох коротких речень-зачіпок буде досить.

"Проте найголовніший секрет успіху – щира любов до свого продукту. Адже ніхто краще за вас не зможе розповісти про нього."

Від редакції: До речі, розповісти про свій продукт та послугу ви можете і на сторінках сайту 0332.ua. Є чимало можливостей: від публікації у стрічці новин сайту - до створення окремої сторінки у "Довіднику підприємств", яку ви зможете самостійно наповнювати та розвивати як власний сайт.

Додамо, що для невеликих бізнесів президент Української Асоціації Медіа Бізнесу Олексій Погорелов також радив використовувати інтегровані комунікації - такі, які використовують декілька каналів для вирішення завдання.

"Саме комбінація різних каналів (преса, інтернет, ТБ, радіо та інші) + різні, але ефективні для кожного з каналів повідомлення + сила креативу комунікаційного рішення дають ефективну рекламно-комунікаційну кампанію.Викиньте щось одне - і ви суттєво втратите у ефективності", - переконаний експерт.

Джерело: Сайт міста Луцька

 
Коментарі

Додати коментар