Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


15 серпня 2019

ПРЕДСТАВНИКІВ ОТГ ПОЛТАВЩИНИ НАВЧАЛИ ЕФЕКТИВНИМ КОМУНІКАЦІЯМ

Facebook Twitter LiveJournal

8 – 9 серпня у Полтаві відбувся тренінг зі створення ефективного медіапростору для представників об’єднаних територіальних громад Полтавщини.

Цього разу дводенні заняття присвятили цифровим комунікаціям. Головним спікером цього разу став Олексій Погорєлов, Президент Української Асоціації Медіа бізнесу. Про це повідомляють уПолтавському ЦРМС.

Під час занять учасники отримали вичерпну інформацію щодо сучасного стану інформаційного простору та основних трендів медіаринку. Було визначено й головні джерела інформації та місцеву проблематику. Також були наведені приклади успішних практик створення локальних медіа та збільшення ними якісної аудиторії.

Досить жваво учасники обговорювали механізми застосування Facebook, YouTube та Instagram у своїй повсякденній роботі. При цьому усі погодилися, що нині найбільш ефективним в роботі комунікаторів ОТГ є вдале поєднання традиційних медіа та цифрових технологій. Також важливим залишається налагодження та підтримка взаємовигідних відносин з представниками ЗМІ.

Джерело: https://np.pl.ua/2019/08/predstavnykiv-oth-poltavshchyny-navchaly-efektyvnym-komunikatsiiam/
Коментарі

Додати коментар