Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


29 вересня 2021

До 21 жовтня – відбір до Школи стратегічних комунікацій та антифейку

Facebook Twitter LiveJournal

Фундація Суспільність за сприяння інтернет-видання «Детектор медіа», «Інтерньюз-Україна» та Незалежної медійної ради запрошує журналістів з усіх регіонів країни взяти участь у Школі стратегічних комунікацій та антифейку, яка відбудеться 30 жовтня 2021 року у Києві.

Учасники заходу навчатимуться протидіяти інформаційним маніпуляціям, агресивній дезінформації та фейковим новинам, довідаються, як не потрапити у пастку, працюючи з великими масивами новин, правильно і швидко верифіковувати інформацію з відкритих джерел, ідентифіковувати вірусні кампанії ботоферм та тролів.

Тренерами школи будуть українські журналісти та експерти, фахівці, які допоможуть учасникам навчитися приймати правильні редакторські рішення під час щоденної журналістської роботи.

Школа стратегічних комунікацій та антифейку ставить за мету сприяти розвитку в Україні якісної журналістики, впровадженню медіаінновацій, обміну досвідом між журналістами на національному та регіональному рівнях.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

Усім кандидатам необхідно заповнити аплікаційну форму, надіслати CV та мотиваційний лист на пошту souspilnistfoundation@gmail.com до 12:00 21 жовтня 2021 року.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 067 444 56 80, 095 698 18 31, 044 483 03 72 або souspilnistfoundation@gmail.com.

 

Джерело: https://souspilnist.org/blog/zahody/do-21-zhovtnya-vidbir-do-shkoli-strategich/
Коментарі

Додати коментар