Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


9 липня 2021

ІМІ оголошує набір на тренінг з безпеки на полігоні в Одесі

Facebook Twitter LiveJournal

Інститут масової інформації проведе триденний тренінг з безпеки для журналістів та фрілансерів, що висвітлюють події в зонах бойових дій. Навчання проходитимуть у конференц-залі та на полігоні, де учасники та відпрацюють засвоєні навички та пройдуть стрес-тести.

Тренінг відбудеться 3–5 серпня 2021 року в Одесі. До участі запрошуються медійники, які мають досвід роботи в зонах бойових дій і не проходили тренінгів з безпеки останні три роки, та журналісти, які збираються працювати на війні.

На навчанні досвідчені тренери детально ознайомлять з питаннями планування та оцінювання ризиків, планування відрядження до зони бойових дій, спорядження для журналістів, особливостями поводження під час обстрілів зі стрілецької та артилерійської зброї. Розглянуть питання, як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок. Навчать працювати під час масових заворушень. Відпрацюють алгоритми дій під час евакуації поранених та евакуації зі втечею під час переслідування.

Один день буде присвячений наданню домедичної допомоги в зоні бойових дій та медичному спорядженню, що необхідне для роботи на війні.

На полігоні учасники на практиці зможуть відтренувати здобуті знання та навички. Буде проведена імітація нападів, затримань, евакуацій, поранень тощо.

До участі запрошуються медійники з Одеси та області. Участь з інших областей можлива, але організатори не забезпечують учасникам супровідних витрат.

Для участі необхідно заповнити АНКЕТУ до 19 липня 2021 року.

Кількість місць обмежена.

Організатори забезпечують учасникам тренінгу харчування та проїзд до полігону. 

Тренінги проводитимуться завдяки підтримці американського народу, що була надана через проєкт USAID "Медійна програма в Україні", який виконується міжнародною організацією Internews Network. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю ГО "Інститут масової інформації" та необов’язково відбиває думку USAID, уряду США та Internews Network.
Коментарі

Додати коментар