Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


18 вересня 2018

Запрошуємо редакторів місцевих медіа на Дискусію за кавою: «Нові точки взаємодії місцевих медіа та об’єднаних громад»

Facebook Twitter LiveJournal

Сьогодні – «зірковий час» для місцевих медіа. Зараз – саме час щоб прискорити розвиток громад та територій, щоб місцеві підприємці легше та швидше знаходили позитивні приклади розвитку бізнесу, щоб мешканці бачили, що те, що вони роблять – покращує їхнє життя і, до того ж, є частиною реформ в рамках впроваження, в першу чергу, реформи децентралізації . Щоб це відбувалося швидше - місцеві ЗМІ та громадськість, влада та бізнес мають змінити формат взаємодії. А самі місцеві ЗМІ повинні стати справжніми медіа громад - тобто платформами, де буде відбуватися обговорення складних місцевих проблем, а також "зустрічі" для обговорення пропозицій, ідей, новин, тощо.

 

 

Українська Асоціація Медіа Бізнесу запрошує редакторів місцевих медіа, представників бізнесу та об’єднаних територіальних громад Полтавської області на дискусію за ранковою кавою – про те, як саме вони можуть об’єднати зусилля та разом заробити гроші та сприяти економічному і суспільному розвитку своїх громад і кожного її мешканця. Захід відбудеться 26 вересня в м. Миргород та 03 жовтня - в м. Кременчук. Форма для реєстрації міститься за наступним посиланням: https://goo.gl/forms/CADvot6iMgDxTraw1

Тривалість дискусії - 2 години.

 

Головний напрямок діалогу – ділитися знаннями та знаходити рішення для співпраці, вигідної та затребуваної усіма сторонами. Ми запрошуємо до дискусії і редакторів місцевих ЗМІ, і місцевих активістів, що працюють в сфері медіа або економічного розвитку територій.  , і керівників об'єднаних територіальних громад, і місцевих підприємців, і представників місцевої влади.

В разі виникнення запитань звертайтеся до менеджерки проектів УАМБ Ольги Сергієнко:

Тел: 050 415 34 24, 098 254 17 06 або osergienko22@gmail.com

 

Захід відбувається за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією й підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки.

 

 
Коментарі

Додати коментар