Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


31 травня 2018

Медіашкола для журналістів друкованих та он-лайн ЗМІ Хмельницької області

Facebook Twitter LiveJournal

Запрошуємо на Медіашколу для журналістів друкованих та он-лайн ЗМІ Хмельницької області "Як писати по освітню та медичну реформи"

Протягом трьох днів ви розвінчаєте міфи освітньої та медичної реформи, із перших уст дізнаєтеся, як зміняться школи та заклади охорони здоров’я у області, а також оволодієте новими методами написання газетних матеріалів і тим, як зацікавити більше читачів до сторінок ваших видань в інтернеті.

Тренери медіашколи:

Оксана Рябчун - журналістка, медіатренерка з 15-річним стажем

Лілія Масюк - експертка з роз'яснення медреформи, лікар-фтизіатр "Центру громадського здоров’я МОЗ"

Вікторія Топол - експерт проекту "Нова українська школа"

Олександр Кульчицький - експерт з комунікацій Центру "Ейдос"

У боках "Дискусія" будуть брати участь керівники обласних департаментів освіти і науки та охорони здоров'я, а також головні лікарі та директори шкіл із успішних ОТГ.

Тож не гайте часу і реєструйтеся на Медіашколу, яка відбудеться з 8 по 10 червня у м. Кам’янець-Подільський: https://goo.gl/39iXxK

Останній термін подачі анкети – 16:00, 3 червня 2018 р. За результатами конкурсного відбору, кожен учасник відібраний на тренінг, отримає підтвердження участі на електронну пошту не пізніше 4 червня.

Участь у школі безкоштовна! Вартість дороги повертаємо!

Додаткова інформація за тел.: 067 775 73 99 (Віталій), або office@cpsa.org.ua

Тренінг відбудеться у рамках всеукраїнського проекту «Медіа школі з Децентралізації. Курс-ІІ», який проводить Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»  за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей  на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з вропою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
Коментарі

Додати коментар