Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


16 січня 2008

Тренінг для редакторів «Журналістське розслідування як жанр. Роль менеджменту». (25-26 січня 2008 року, м. Львів, Частина 1)

Facebook Twitter LiveJournal

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Академія Української Преси (АУП) при підтримці MSI (Менеджмент Сістемс Інтернешнл) запрошують Вас стати учасником першого з серії тренінгів в рамках проекту «Підвищення привабливості використання журналістських розслідувань у практиці сучасних українських ЗМІ» - «Журналістське розслідування як жанр. Роль менеджменту».

Дати проведення тренінгу: 25-26 січня 2008 року
Місце проведення: Готельний комплекс «Валентина», м.Львів, смт. Брюховичі, вул.Ясна, 7
Час проведення: 9:30 -18:00
Аудиторія тренінгу: шеф-редактори, редактори, продюсери, видавці, генеральні директори друкованих ЗМІ
Загальна кількість учасників: 20

Тема тренінгу: «Журналістське розслідування як жанр. Роль менеджменту»

В ході цього тренінгу будуть висвітлені наступні теми:

Тема 1: Журналістське розслідування як жанр.
Тема 2: Аудиторія ЗМІ: визначення потреб, утворення пропозиції та розбудова довіри між споживачем інформації та каналом комунікації.
Тема 3: Практики побудови медіа - бізнесу та зростання аудиторії на основі журналістських розслідувань. Case-studies з практики німецьких та українських медіа.
Тема 4: Утворення системи процедур в медіа, яка гарантує незалежність. Поняття та ознаки корупційного правопорушення.
Тема 5: Характеристика законодавства та пріоритетних сфер боротьби з корупцією.
Тема 6: Джерела інформації та юридичне поле для ведення журналістських розслідувань.
Тема 7: Аналіз головних схем захисту ЗМІ після оприлюднення антикорупційних порушень.

Запрошені тренери–експети:

Савінов Віктор - лектор та тренер з питань: організації газетно-журнального виробництва, методик підвищення якості матеріалів в ЗМІ, формуровання сітки мовлення телеканалів. Має 21-річний досвід практичної роботи у ЗМІ як шеф-редактор, генеральний директор, головний редактор, генеральний продюсер, коментатор та журналіст.

Ворон Ігор – медіа - юрист, постійний учасник Програми правового захисту ЗМІ IREX ПроМедіа Україна.

Віктор Савінов, медіа-експерт: «Наша національна школа журналістики сьогодні втрачає деякі поширені методики, теми і жанри. Необхідно визнати, що жанр журналістських розслідувань слід занести в "червону книгу" української журналістики. Причому, дефіцит подібних матеріалів зв'язаний, перш за все, з недостатньою підготовкою редакторського корпусу і інертністю видавців і продюсерів».

Участь в треніну є безкоштовною.
Oрганізатори забезпечать учасників роздатковими матеріалами, кава-паузами та обідами.
Проїзд та проживання сплачуються учасниками самостійно.

Всі бажаючі взяти участь у проекті будь ласка надсилайте заявки до УАВПП, згідно форм, що подаються нижче

Заявка на участь у тренінгах з журналістських розслідувань
Програма тренінгу  25-26 січня 2008 року

Контактна особа з питань участі:
Дарія Віннікова, PR-cпеціаліст УАВПП
(044) 289-99-90,
news@uapp.org

Інформація про організаторів:

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) – www.uapp.org - є добровільною, недержавною, неприбутковою організацією видавничих компаній періодичної преси України. УАВПП стала першим професійним співтовариством видавців періодичних друкованих видань України, заявивши про своє утворення в березні 2001 року під час зборів ініціативної групи видавців більш ніж трьох десятків незалежних газет. Асоціація зареєстрована в липні 2001 року. За станом на 14 грудня 2007 року УАВПП об'єднує 100 членів – видавців журналів і газет зі всієї України. Загальна кількість видань, які видають члени УАВПП складає більше 400, а їхній сукупний середній наклад за тиждень перевищує 10 млн. екземплярів.

Академія Української Преси (АУП) – http://www.aup.com.ua - неприбуткова, неурядова та незалежна організація, розташована в Києві та представлена у регіонах. АУП заснована у 2001 році та підтримується європейськими та американськими інституціями.Метою діяльності Академії Української Преси є запропонувати українським журналістам та прес-секретарям, незалежно від їх політичних поглядів, можливості підвищення кваліфікації та професійного рівня та здійснювати координацію вже існуючих журналістських заходів. Діяльність Академії ґрунтується на принципах практичного журналізму, свободи слова та розвитку демократії в Україні.

Фонд Конрада Аденауера - www.kas.de/ukraine - з 1994 року супроводжує процес політичних та економічних перетворень в Україні. З цією метою Фонд вже реалізував понад 500 проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів. Фонд підтримує демократичні політичні партії України та їхні молодіжні організації. Наш офіс у Києві виступає водночас і як «портал» для налагодження прямих контактів українських політиків з Німеччиною та Європою. Важливою складовою нашої роботи є підтримка молодих політиків та обдарованих студентів.

Проведення проекту «Підвищення привабливості використання журналістських розслідувань у практиці сучасних українських ЗМІ» стало можливе завдяки підтримці програми «Сприяння активній участі громадян в протидії корупції «Гідна Україна», який здійснює компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації «Виклики тисячоліття(МСС).

 




Коментарі

Додати коментар