Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


7 вересня 2020

УАМБ допомагає: Нюанси передвиборчої агітації 2020. Наслідки та можливості для місцевих медіа

Facebook Twitter LiveJournal

15 вересня УАМБ о 10:00 відбудеться вебінар, присвячений темі «Нюанси передвиборчої агітації 2020. Наслідки та можливості для місцевих медіа»

 

Місцеві вибори, які щойно стартували, відбуваються за новим виборчим кодексом. Що це означає для місцевих медіа? Ризики та можливості для вас аналізує Олексій Цельєв – юрист та  викладач правничих наук.

Олексій займається юридичною практикою в статусі приватного підприємця, і спеціалізується на супроводженні поточної фінансово-господарської діяльності компаній середнього бізнесу. У якості експерта брав і бере участь в проектах під егідою ОБСЄ; Академії ім. Фольке Бернадотта (Швеція); проекту USAID «Справедливе правосуддя»; Програми розвитку ООН в Україні тощо. На замовлення та за підтримки Ради Європи в теперішній час приймає участь в роботі з підготовки та впровадження «Критеріїв оцінки дотримання верховенства права в Україні».

Зареєструйтесь на вебінар за посиланням: https://forms.gle/kzK1DfFY4XYFyr787

 

УАМБ нагадує: ще є декілька днів, щоб подати ваш проект на конкурс та отримати мікро-грант для вашого локального медіа – якщо редакція має ідею як зробити корисний сервіс для громади.

 

Цей вебінар буде сьомим з десяти, які УАМБ організовує в рамках проєкту «Підвищення ефективності місцевих медіа та збільшення їхньої ролі в громадах. Відеозаписи попередніх вебінарів доступні на сайті redactor.in.ua або на Youtube каналі асоціації.

 

Будемо раді відповісти на ваші можливі запитання. Звертайтеся до менеджерки проектів УАМБ Ольги Сергієнко: 050 415 34 24, 098 254 17 06 або osergienko22@gmail.com

 
Коментарі

Додати коментар