Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


2 листопада 2018

Місцеві медіа – корисні для мешканців, і тому багато доказів Результати Дискусії за кавою у Сєвєродонецьку

Facebook Twitter LiveJournal

Українська Асоціація Медіа Бізнесу за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», зібрала у Сєвєродонецьку Луганської області редакторів місцевих газет, представників місцевої влади та ОТГ щоб у неформальній обстановці за кавою обговорити – що саме працює, а що потребує оновлення у взаємодії між сторонами. Де-факто говорили про те, чому старий формат «взаємодії» між владою та медіа варто «списати» та якнайшвидше перейти до нових відносин, побудованих на взаємній користі для самих газет, ОТГ та мешканців. Як само – розповідали самі учасники дискусії.

 

«Місцеві медіа, які фінансуються місцевою владою, майже не допомогли у проведенні децентралізації. Адже стара модель – фінансування газети владою – перетворилася у змагання з надування щік. А величезна кількість інформації про те, що робиться – не доходить до людей.

Громади, які вже створені, зараз вчаться створювати власні ЗМІ та працювати з існуючими медіа. І саме створення громад – прекрасна можливість для роздержавлених ЗМІ бути корисними і для громади, і для реформи децентралізації в цілому», - наголосив Ігор Агібалов, директор ЦРМС в Луганській області

 

«У нас є прямий доказ ефективності газети для громади. До нас зайшла поскаржитися жінка, яка є ВПО. Вона не могла вирішити самостійно у Пенсійному фонді питання із виплатою належних їй нарахувань. Ми самостійно зв’язалися із Пенсійним фондом та знайшли рішення для її ситуації, яка була нетиповою і тому «зависла» на рівні працівника. Після цього та жінка написала нам подяку. И тепер ми готуємо до публікації історію – щоб повідомити мешканцям, що вирішувати непрості питання можна і варто, не потрібно ані скандал робити, ані полишати питання без вирішення. У тому числі і для цього працюють місцеві медіа, і це – одна з ілюстрацій їхньої користі для окремих мешканців і для громади в цілому», - зазначила Олена Пономарьова, редактор газети «Время» - Станиця Луганська.

Дискусія за кавою «Нові точки взаємодії місцевих медіа та об’єднаних громад», яка відбулась 23 жовтня 2018 року у місті Сєвєродонецьку Луганської області, була четвертою з 10 зустрічей, запланованих на вересень-листопад Українською Асоціацією Медіа Бізнесу за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Наступна – 24 жовтня у Сватовому. Приєднуйтесь!

Ми допоможемо знайти ефективні рішення саме у взаємодії – завдяки поєднанню досвіду, можливостей, врахуванню глибинних прагнень тих, хто фінансує медіа громад. Контактна особа з питань участі – Ольга Сергієнко, менеджера проектів УАМБ, (050)-415-34-24, osergienko22@gmail.com

Заходи відбуваються за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією й підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки.

 
Коментарі

Додати коментар