Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


2 листопада 2018

«Проектний підхід відкриває нові можливості»

Facebook Twitter LiveJournal

Редактори роздержавлених газет Запорізької та Херсонської областей про семінар з сучасних практик ефективного медіа менеджменту у Запоріжжі

 

«Дуже вдячна за практичні рекомендації щодо роботи над проектами, покроковий підхід до їх підготовки. Багато що було новим і одночасно важливим за своєю актуальністю», - Діляра Кудусова, редакторка газети "Новий день", м. Мелітополь.

«Найбільший результат після тренінгу очікую завдяки виконанню практичних порад Бориса Родієвського щодо залучення рекламодавців, продажу спонсорських пакетів», - Белименко Тетяна, редакторка газети "Слово трудівника".

«Маю надію, що редактори побачили на конкретних прикладах, що писати проект для того, щоб отримати грант – набагато складніше, аніж придумати класний «потрібний для громади» проект, правильно оформити та знайти для нього фінансування», - Борис Родієвський, тренер і експерт семінару УАМБ у Запоріжжі.

Семінар з сучасних практик ефективного медіа менеджменту «Успішне медіа та проектний підхід: як це робити» був організований 19 жовтня у місті Запоріжжя Українською Асоціацією Медіа Бізнесу (УАМБ) в рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», який реалізовується за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. У ньому взяли участь ?? керівників місцевих газет Запорізької та Херсонської областей, які вже завершили процес роздержавлення або близькі до завершення.

Семінар у Запоріжжі – другий з 10, які будуть проведені УАМБ протягом найближчих місяців у різних містах України. Мета – допомогти редакторам та керівникам роздержавлених газет обмінятися досвідом, подивитися ширше на роль місцевого медіа та навчитися будувати роботу місцевого видання як проектну. Адже успішне медіа – це те, яке реалізовує багато різних проектів.

На кожному семінарі учасники обговорюють власні ідеї проектів – і це є першим практичним результатом участі. Переконані: чимало учасників цих семінарів розпочнуть реалізацію власних проектів. Крім того, за деякий час нами буде оголошений конкурс проектів для місцевих медіа і 10 проектів-переможців цього конкурсу отримають гроші на реалізацію своїх ідей.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до менеджера проектів УАМБ Ольги Сергієнко: 050 415 34 24, 098 254 17 06 або osergienko22@gmail.com


Захід відбувся в рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», який реалізовується за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

 Коментарі

Додати коментар