Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


20 лютого 2008

Видавці та редактори вивчали у Львові тенденції розвитку нових медіа та стратегічний маркетинговий підхід

Facebook Twitter LiveJournal

Власники, видавці та редактори 20 регіональних видань взяли участь у другій частині тренінгу – «Журналістське розслідування як жанр. Роль менеджменту», який відбувся прогятом 15-16 лютого 2008 року в м. Львів в рамках проекту «Підвищення привабливості використання журналістських розслідувань у практиці сучасних українських ЗМІ».

Тренінг було організовано Української Асоціацією Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Академією Української Преси (АУП) при підтримці Менеджмент Сістемс Інтернешнл.

 

Тренінг провели експерти-практики Євген Глібовицький (медіа-тренер) та Олена Мальцева (бізнес-тренер).

 

Протягом двох днів редактори вивчали тенденції розвитку нових медіа в новій економіці, інструменти залучення уваги читачів, фундаментальні засади кадрового менеджменту, ключові аспекти маркетингової стратегії видавничих компаній (та окремих видань), стратегії диференціації та ефективні способи комунікації.

Навчання складалося з комбінації теорії та практики. І теоретичні викладки тренерів постійно комбінувалися з рольовими іграми та розбором спеціальних прикладів (case studies).

 

Олексій Погорелов, генеральний директор УАВПП:

«УАВПП пишається тим, що завдяки співпраці з нашим партнером, Академією Української Преси, і за підтримки MSI нам вдалося обєднати програми таких сильних особистостей, якими є Олена Мальцева та Євген Глібовицький, у один дводенний тренінг-семінар. Адже зазвичай кожен з них викладає окремий курс. Але, враховуючи завдання, яке ми поставили перед собою – провести три навчальні модулі у трьох містах України – ми впевнені, що така практика дозволить нам передати унікальні знання багатьом видавцям. А, отже, ми зробимо реальний внесок у підвищення якості матеріалів, які друкують українські ЗМІ, а особливо – у жанрі журналістських розслідувань».

 

Дарія Віннікова, PR-спеціаліст УАВПП:

"За результатами двох проведених нами навчальних модулів у Львові і за даними аналізу анкет зворотного зв'язку з слухачами, можу сказати, що запропонований нами проект виявився ефективним і потрібним видавцям.

Ми запрошуємо всіх до участі в тренінгах в Полтаві і Одесі, які відбудуться в першому півріччі 2008 року".

 

В ході рольових ігор представниками різних видань були продемонстровані командні якості: від можливості ефективної роботи в команді до створення спільних проектів.

 

Як відзначив Євген Глібовицький (медіа-тренер): «Приємно здивували дуже жваві представники профільних видань. Добре від того, щоб бачиш як 21 століття заходить в двері. Самим цікавим моментом тренінгу була розмова про чесність в журналістиці. Весь час по живому».

 

Олена Мальцева (бізнес-тренер): «Мені довелось працювати з «думаючою аудиторією», яка має величезний потяг до нових знань. Дуже позитивна група, кожен представник якої орієнтований на завтра. Більш того, кожен з слухачів, як з'ясувалося, в душі є талановитим маркетологом».

 

В анкетах «зворотного звязку» учасники мали можливість поділитися своїми думками щодо відповідності змісту тренінгу їх очікуванням, виставити персональні оцінки тренерам та зазначити практичну цінність отриманих знань для подальшої роботи.

 

Юркова Ольга Анатоліївна (головний редактор медіа-дім «RIA»): «Дуже насичений корисною та цікавою інформацією тренінг, висококваліфіковані тренери, багато практичних прикладів. Тренери нашли можливість встановити 100% взаєморозуміння з аудиторією і продемонструвати знання предмету та ерудованість».

 

Максимук Андрій Олександрович (директор ТзОВ «Практика управління»): «Дуже задоволений результатом. Відчувалося, що тренерам вдалося підлаштувати тренінг під різну за складом та інтересами аудиторію. Під час тренінгу зявилося море ідей, які планую втілити на практиці».

 

Попов Сергій Юрійович (головний редактор інтернет видання “E-News”):

«Ці два дні семінару пролетіли як дві години. Зміст тренінгу вважаю особисто для мене дуже корисним та необхідним в роботі».

 

Златкін Тимофій Веніамінович (редактор журналу «Forum media-group»):

«Я надзвичайно вдячний організаторам, заради подібних тренінгів я готовий їхати і за 1200 км

 

Нагадаємо, 25-26 січня 2008 року в м. Львів було проведено перший з серії тренінгів для редакторів – "Журналістське розслідування як жанр. Роль менеджменту" - в рамках проекту "Підвищення привабливості використання журналістських розслідувань у практиці сучасних українських ЗМІ".

 

Наступний тренінг запланований на середину березня 2008 року в м. Полтава.
Програма та анонс другої частини тренінгу буде оголошена організаторами на початку березня на сайті www.uapp.org  

 

Ще в рамках проекту у I півріччі 2008 року заплановано провести 4 навчальних модулі: по 2 дводенні модулі в Полтаві та Одесі.

 

Інформаційна довідка:

 
Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) www.uapp.org - є добровільною, недержавною, неприбутковою організацією видавничих компаній періодичної преси України. УАВПП стала першим професійним співтовариством видавців періодичних друкованих видань України, заявивши про своє утворення в березні 2001 року під час зборів ініціативної групи видавців більш ніж трьох десятків незалежних газет. Асоціація зареєстрована в липні 2001 року.

За станом на 14 грудня 2007 року УАВПП об'єднує 100 членів – видавців журналів і газет зі всієї України. Загальна кількість видань, які видають члени УАВПП складає більше 400, а їхній сукупний середній наклад за тиждень перевищує 10 млн. екземплярів.


Академія Української Преси (АУП)www.aup.com.ua - неприбуткова, неурядова та незалежна організація, розташована в Києві та представлена у регіонах. АУП заснована у 2001 році та підтримується європейськими та американськими інституціями.

Метою діяльності Академії Української Преси є запропонувати українським журналістам та прес-секретарям, незалежно від їх політичних поглядів, можливості підвищення кваліфікації та професійного рівня та здійснювати координацію вже існуючих журналістських заходів. Діяльність Академії ґрунтується на принципах практичного журналізму, свободи слова та розвитку демократії в Україні.


Проведення проекту «Підвищення привабливості використання журналістських розслідувань у практиці сучасних українських ЗМІ» стало можливим завдяки підтримці програми «Сприяння активній участі громадян в протидії корупції «Гідна Україна» компанія за підтримки  Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Корпорації «Виклики тисячоліття (МСС).

 

www.uapp.org




Коментарі

Додати коментар