Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


19 жовтня 2017

27 жовтня у Львові – конференція для редакторів комунальних друкованих ЗМІ що реформуються «Ідеї для локальних медіа: підходи та способи медіа бізнесу»

Facebook Twitter LiveJournal

Медіа-хаб “Твоє Місто” спільно із Координатором проектів ОБСЄ в Україні запрошує редакторів регіональних комунальних друкованих ЗМІ до участі у всеукраїнській конференції  «Ідеї для локальних медіа: підходи та способи медіа бізнесу». 

27 жовтня у Львові – конференція для редакторів комунальних друкованих ЗМІ що реформуються  «Ідеї для локальних медіа: підходи та способи медіа бізнесу»

Захід відбудеться у Львові 27 жовтня з 9:00 до 17:30 у конференц-залі готелю «Львів» (просп. Чорновола 7).

Перед тим, з 23 по 26 жовтня, редактори п’яти районних реформованих газет що беруть участь у проекті ОБСЄ, пройдуть тижневе стажування в редакції “Твого міста” та прослухають спеціально розроблені лекції у Школі журналістики УКУ.

 

Теми які обговорюватимуться під час конференції:

 

-          Головні виклики в медіа і суспільстві: структура аудиторій, інструменти, гроші, вплив он-лайн;

 

-          Практичні кейси та досвід редакторів з сусідніх країн: щільний контакт із читачем; постійні новації, високий темп змін та нових пропозицій і читачам, і рекламодавцям;

 

-          Як знаходити рішення, коли вони закінчуються? Впровадження змін в колективах і системах. Критичне мислення та дизайн мислення;

 

-          Проекти, які заробляють. Бізнес для медіа. Практичні кейси;

 

-          Про що і чому медіа ніколи не розповідають? Як контент впливає на якість медіа та розширює читацькі аудиторії;

 

-          Як зробити медіа максимально наближеним до читачів;

 

-          Що повинен робити топ-менеджер редакції. Редакторський ньюз-рум;

 

-          Медіа-магазин ідей для районних газет (практична робота).

 

Це третя подія для регіональних комунальних друкованих видань організована в рамках проекту ОБСЄ «Подальша підтримка реформи державних та комунальних ЗМІ». Його мета — познайомити учасників із інструментами та підходами, які використовуються успішними регіональними медіа у своїй роботі та «побудувати мости» між редакціями нових успішних регіональних ЗМІ та друкованими ЗМІ що роздержавлюються.

            Участь у події безкоштовна, витрати на проїзд буде компенсовано Координатором проектів ОБСЄ в Україні за умови пред‘явлення оригіналів квитків «туди» і «назад». Потреба  у поселенні обговорюватиметься із організаторами в індивідуальному порядку.

 

Для реєстрації прохання заповнити форму за посиланням: https://goo.gl/forms/QsrLESXtJ5yPt2l53.

 

 

 
Коментарі

Додати коментар