Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


19 червня 2014 — 19 червня 2014

Відкрита панельна дискусія «Значення людського капіталу для забезпечення сталого економічного розвитку України»

Facebook Twitter LiveJournal

Організатори Відкритої панельної дискусії «Значення людського капіталу для забезпечення сталого економічного розвитку України» - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Програма розвитку ООН в Україні, Київська Школа Економіки та Українська Асоціація Видавців (УАВПП) - запрошують представників засобів масової інформації взяти участь у дискусії, яка відбудеться 19 червня 2014 року з 13:00 по 14:30 у Київській Школі Економики (м.Київ, вул.Мазепи, 1). 

У дискусії візьмуть участь Павло Шеремета, Міністр економічного розвитку і торгівлі України, Алессандра Тісо, Координатор системи ООН в Україні, Постійний Представник ПРООН в Україні, Елла Лібанова, академік НАНУ, директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи Національної академії наук України, Інна Совсун, перший заступник міністра освіти і науки України, Ігор Шумило, радник президента Київської Школи Економіки, Ганна Вахітова, професор Київської Школи Економіки, інші фахівці, управлінці та науковці.


Із описом дискусії та питаннями, які будуть обговорюватись, можна ознайомитись тут.

Як вам відомо, посилення ролі людського капіталу в умовах глобальних тенденцій переходу до постіндустріального суспільства вимагає переосмислення шляхів забезпечення сталого розвитку економіки України. Завдання зміцнення людського капіталу для забезпечення змін саме у якості економічного зростання в Україні має отримати суспільну підтримку, для чого необхідним є проведення як низки експертних обговорень, так і широкого обговорення у ЗМІ.

Першим кроком у цьому напрямі є Відкрита панельна дискусія, спрямована на формування узгодженого бачення перспективних напрямів роботи з розбудови сучасної моделі економіки України. До участі у дискусії запрошені високопосадовці, науковці та провідні експерти з питань людського розвитку, економічної політики та макроекономіки.

За результатами дискусії будуть вироблені рекомендації щодо підходів до посилення людського капіталу України, започаткований конкурс наукових робіт з теми людського капіталу та ініційована інформаційна кампанія для привернення суспільної уваги до актуальності порушених питань.

Дуже розраховуємо, що Ви знайдете можливість взяти участь у цьому важливому експертному обговоренні. Переконані, що спільна співпраця у цьому напрямі сприятиме відновленню економічного зростання та суспільному розвитку України.

Участь у дискусії є безкоштовною, але для ефективної організації нам необхідна Ваша попередня акредитація. Дуже просимо заздалегідь виконати цю просту формальність.

Просимо підтвердити свою участь у дискусії у будь-який зручний для Вас спосіб (телефоном, електронною поштою, тощо) заповнивши заявку.

Контактна особа з питань акредитації ЗМІ – Бартецька Катерина, УАВПП

Тел./факс (044)-425-57-87

E-mail: organizator@uapp.org


Вхід для учасників заходу:


Заявка на участь в тренінгу

*Захист від спаму