Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


27 лютого 2013

21-22 березня 2013 р. - Регіональна конференція: "ПОСИЛЕННЯ БАГАТОСТОРОННЬОЇ СПІВПРАЦІ ТА МІЖНІРОДНІ МЕХІНІЗМИ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ"

Facebook Twitter LiveJournal

ПОСИЛЕННЯ БАГАТОСТОРОННЬОЇ СПІВПРАЦІ ТА МІЖНІРОДНІ МЕХІНІЗМИ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ

Регіональна конференція

21-22 березня 2013р.

Київ, Україна

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні спільно з Управлінням Верховного Комісару ООН з прав людини за підтримки посольства Великої Британії в Україні оголошує про проведення 21-22 березня 2013 року в м. Київ регіональної конференції. До участі запрошуються представники українських правозахисних організацій та журналісти, котрі працюють у сфері захисту прав людини в державі. Окрім представників з України очікується участь представників правозахисної та журналістської спільноти з країн СНД а також експерти в галузі прав людини та представники міжнародних правозахисних організацій та агенцій ООН.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ: Проаналізувати ситуацію та дослідити можливості співпраці між різними зацікавленими сторонами у сфері дотримання та захисту прав людини в Україні та країнах СНД.

УЧАСНИКИ: Представники організацій громадянського суспільства та ЗМІ з України та СНД, представники органів державної влади та національних правозахисних установ, міжнародні експерти.

ОРГАНІЗАТОРИ: ПРООН в Україні, Управління Верховного Комісара ООН з прав людини. Центр інформації про права людини (Україна), Українська Гельсінська спілка з прав людини, Українська асоціація видавців періодичної преси.

Робочі мови конференції: англійська, російська, українська

Для участі у конференції прохання до 11 березня 2013р. заповнити електронну форму реєстрації: http://goo.gl/NuwBE.

УВАГА!:Подача заявки не є автоматичним підтвердженням участі у конференції. З огляду на обмежену кількість міст Оргкомітет конференції у відповідь на заповнену заявку надішле кожному учаснику підтвердження участі. Без такого підтвердження участь у конференції – неможлива. Оргкомітет залишає за собою право задовольнити не всі отримані заявки.

До відома заявників: Витрати, пов’язані з проїздом для участі у заході, а також проживання та харчування на період проведення конференції, відшкодовуватимуться організаторами заходу (автобус; поїзд: плацкарт, купе – крім поїздів «Інтерсіті +») за наявності паспорту, оригіналів проїзних документів та підтвердження участі.

Програма конференції

Контактна особа з питань реєстрації на конференцію - Оксана Кузьмінчук,

(044) 425-57-87

(050) 415-34-24

organizator@uapp.org

 
Коментарі

Додати коментар