Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


8 лютого 2023

Запрошення для журналістів від ініціативи «Трибунал для Путіна»

Facebook Twitter LiveJournal

Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ) за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні запрошує до співпраці журналістів, які готові написати матеріали про воєнні злочини Росії в Україні і таким чином долучитися до глобальної ініціативи «Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії» (стисла назва «Трибунал для Путіна»).

 

В групу, яка працюватиме 3 місяці і за цей час підготує матеріали, будуть відібрані 25 журналістів на підставі прозорого конкурсу. Робота з написання матеріалів буде оплачена, а на початку буде проведене навчання, де учасники отримають знання як щодо виокремлення воєнних злочинів (не плутати з військовими злочинами!), так і з основних правил перевірки отриманої інформації та її належного документування. Ці знання стануть у нагоді і у подальшій роботі, звісно. Основні критерії конкурсу:

  • пріоритет буде наданий журналістам з районів, де були бойові дії, з деокупованих та наближених до лінії фронту територій. (Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Харківська, Сумська, Чернігівська та Київська область),
  • кожен/кожна, хто зацікавлений взяти участь у підготовці матеріалів, має підтвердити готовність підготувати 12 матеріалів за 3 місяці, та продемонструвати розуміння щодо джерел таких матеріалів/історій/свідчень,
  • усі учасники проекту мають погодитися із тим, що матеріали мають бути затверджені експертом ініціативи «Трибунал для Путіна» як належно підготовлені, до того, як будуть оплачені. Окрім того, можливість публікації цих матеріалів буде погоджуватися безпосередньо з представником «Трибунал для Путіна».

Для участі у відборі просимо заповнити форму за посиланням:

https://forms.gle/dLdjyPQvXg8D1TUn9

ВАЖЛИВО: Крайній термін подання заповненої анкети на конкурс – 18:00 понеділка, 22 лютого 2023. Анкети, отримані після цього терміну, розглядатися не будуть.

Для роботи в проєкті із написання матеріалів для ініціативи «Трибунал для Путіна» будуть відібрані 25 журналістів, які пройдуть необхідне навчання.


Трибунал для Путіна - Глобальна ініціатива “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії” (стисла назва “Трибунал для Путіна”), яка була створена у відповідь на повномасштабну агресію РФ у лютому 20022 року.

Учасники ініціативи документують події, в яких вбачаються ознаки злочинів за Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах країни, що стали об’єктом нападу.

Ініціатива активно працює на міжнародному рівні, щоб використати чинні механізми  ООН, Ради Європи, ОБСЄ, ЄС та Міжнародного кримінального суді для зупинення злочинів і покарання винних.

Унікальність ініціативи полягає у тому, що її методологія документування дозволяє майже поденно відтворити хронологію вчинення воєнних злочинів, починаючи з 24 лютого, використовуючи принцип зуму (від області до найменшого населеного пункту).

Детальніше про ініціативу та її учасників - https://ccl.org.ua/ru/campagins/trybunal-dlya-putyna/

 

Фонд імені Фрідріха Еберта є найстарішим політичним фондом Німеччини, що володіє багатими соціал-демократичними традиціями зі дня свого заснування в 1925 році. Фонд був заснований як політичний заповіт Фрідріха Еберта, першого президента Німеччини, що був обраний демократичним шляхом, та іменем якого був названий Фонд. Ключовою діяльністю Фонду є втілення в життя основоположних ідеалів та цінностей соціал-демократії: свободи, справедливості, солідарності.

Після подій 2014 року Україна стала незаперечним зразком для наслідування у всьому регіоні, як в негативному, так і в позитивному сенсі. Діяльність Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Києві є відображенням цього значення: успіх трансформаційних процесів в Україні до сталої демократії та функціонуючої правової й соціальної держави означатиме значну зворотну силу для всіх країн Східної Європи.

Детальніше про Фонд та його проєкти

 

Українська Асоціація Медіа Бізнесу – громадська неприбуткова організація, правонаступник Української асоціації видавців періодичної преси, створеної у квітні 2001 року, яка об’єднує видавців (друковані та електронні ЗМІ). УАМБ – найбільша українська асоціація видавничих компаній. З 2015 року по теперішній час УАМБ провела понад 75 заходів для місцевих ЗМІ, в яких взяли участь понад 3000 учасників. Протягом 2022 року УАМБ надала фінансову підтримку понад 140 медіа на загальну суму понад 7 млн. гривень

 

За додатковою інформацією звертайтесь до менеджерки проектів УАМБ Ольги Костак:

050-615-34-24 або osergienko22@gmail.com

 

 
Коментарі

Додати коментар