Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola


14 лютого 2020

Організація та проведення навчального курсу для журналістів

Facebook Twitter LiveJournal

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на послуги організації та проведення  навчального курсу для журналістів.

Навчальний курс для журналістів є частиною проекту “Прозорість енергетичного сектору”, який реалізується ГО“ДІКСІ ГРУП” за фінансової підтримки USAID. Однією з важливих складових проекту є посилення компетенцій журналістів у сфері енергетики та заохочення до роботи в сфері журналістських розслідувань.

Послуги організації та проведення навчального курсу покликані у співпраці з галузевими експертами ГО“ДІКСІ ГРУП” забезпечити реалізацію навчання представників засобів масової інформації підходам до розуміння і аналізу процесів у сфері енергетики, а також методології ведення журналістських розслідувань у сфері енергетики.

Опис очікуваних послуг:

-       У співпраці з галузевими експертами ГО“ДІКСІ ГРУП” розробити програму 4-6 денного курсу в Києві для 20-25 представників засобів масової інформації

-       Забезпечити участь лекторів з боку економічних журналістів та журналістів-розслідувачів

-       Забезпечити належний відбір заявок та підтримку відібраних слухачів курсу

-       Організувати належне проведення курсу відповідно до встановлених договором термінів та стандартів

-       Забезпечити моніторинг результатів, зворотній зв’язок з учасниками після проведення курсу.

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями: 

●       Наявність досвіду надання послуг організації та проведення навчального курсу;

●       Загальна вартість послуг;

●       Терміни виконання очікуваних послуг.

Наявність рекомендацій буде перевагою

Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну. Постачальник має гарантувати розумне збереження ціни протягом періоду надання послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

●        Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B

●        Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог (надати детальний бюджет).

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

●        Довідку про реєстрацію платника податків;

●        Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

●        Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру;

УВАГА!!!

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД), який реалізується за підтримки уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ, до 23:59 25 лютого 2020 року за адресою: tender@dixigroup.org.

 

Джерело: http://dixigroup.org/contests/organizaciya-ta-provedennya-navchalnogo-kursu-dlya-zhurnalistiv/?fbclid=IwAR0N7a3XZCvU34Fxw71egsaF30bjn7W6OSJ-InkOktpC6wGMnEAB_xVjGG4

 
Коментарі

Додати коментар