Підписка на новини УАВПП

 
Реєстрація
Забули пароль?

Партнери УАВПП

Посольство США Представництво Програми розвитку ООН в Україні Coca-Cola MIM-Київ Незалежна Асоціація телерадіоМовників


1 серпня 2019

Перетвори свою редакцію на центр розробки та ухвалення рішень для своєї громади

Facebook Twitter LiveJournal

УКМЦ та УАМБ оголошують конкурс серед регіональних видань.

 

 

Цієї осені 5 редакцій стануть партнерами проекту «Конструктивна журналістика».  Це можливість вийти за рамки звичної щоденної роботи та перетворити редакції в центри обговорення важливих для громади рішень. Адже медіа – це місце, де формується запит громади до влади, де можна спільно визначити ключові проблеми міста, і де можна відстежити як влада виконує свої обіцянки. А не тільки бізнес та спосіб впливу для політиків. Медіа це також місце, де влада, журналісти та експерти можуть домовитися між собою і працювати над тематикою спільно.

Як ми це робитимемо? Спільно з редакціями-партнерами ми оберемо одну важливу тему, яка хвилює громаду i в якій місцева влада справді може щось зробити. Ми підготуємо та проведемо публічні дебати щодо того, як цю проблему можна вирішити – з залученням національних експертів та знань, зібраних за 5 років реформ. Після цих дебатів редакції, спільно з активістами відстежуватимуть проблему і готуватимуть серії матеріалів, присвячених їй (а також відстежуватимуть обіцянки)

Що це дасть редакціям? Вміння та можливості створювати інформаційні кампанії, потрібні громаді. Детальні знання в обраній тематиці, які дозволять контролювати місцеву владу. Репутацію сервісу, потрібного громаді, а відтак – більшу довіру читачів, глядачів, слухачів.

Як стати партнером? Напишіть нам мотиваційного листа, в якому дайте відповіді на кілька питань.

  • Яку проблему в місті, на ваш погляд, можна вирішити спільно? Може можна покращити ситуацію в медичних закладах? Покращити звітування шкіл за витрачені кошти? Долучитися до обрання доріг, які ремонтує влада? Що можна зробити спільно?
  • Чи готові ви витрачати час та зусилля (свої та репортерів) для організації публічних дебатів? Чи маєте такий досвід (чи може хочете здобути) ?
  • Чи  маєте можливість (достатню кількість журналістів та їх часу), щоб готувати ти публікувати розширені матеріали
  • Як ви бачите свою цільову аудиторію? Розкажіть нам про своїх читачів, глядачів, слухачів та їх проблеми і потреби

Надсилайте цього листа до Дня Незалежності на адресу reforms@uacrisis.org , і вже на початку вересня ми оголосимо перелік редакцій, з якими працюватимемо всю осінь. Ризикніть. Спробуйте. Бо ми, медіа – не засіб масової інформації. Ми, медіа – посередник між владою, бізнесом, експертами та громадянами.

 
Коментарі

Додати коментар